„The Unholy” – zwiastun horroru z Jeffrey’em Deanem Morganem

Sony Pictures wypuściło oficjalny zwiastun horroru zatytułowanego The Unholy, w którym zobaczymy gwiazdy The Walking Dead, Jeffrey’a Deana Morgana i Williama Sadlera.

The Unholy to historia bazująca na opowiadaniu Shrine Jamesa Herberta z 1983 roku. Film opowiada historię Morgana, który bada tajemnicze uzdrowienia młodej dziewczyny – Alice, która rzekomo czyni cuda w imię Matki Boskiej. Powoli jednak okazuje się, że wszystko co robi nie jest tak święte, jak się wydaje. Wkrótce okazuje się, że za uzdrowieniami czai się coś bardziej  złowrogiego i mrocznego, co oszukuje wierzących.

Producentem obrazu jest Sam Raimi, twórca serii Martwe Zło. W opublikowanym zwiastunie The Unholy pojawiła się data premiery horroru. Film wejdzie do amerykańskich kin już 2 kwietnia 2021 roku. Nie wiadomo kiedy tytuł zawita do Polski.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu