„Królestwo Planety Małp” otrzymało pierwszy trailer

Fani uniwersum Planety Małp doczekali się pierwszego trailera najnowszego filmu serii o tytule Królestwo Planety Małp ukazującego zdominowany przez małpy świat kilka pokoleń po panowaniu Cezara. 

Trylogia Planety małp, dobiegła końca. Miała wyraźny początek (Geneza planety małp), rozwinięcie (Ewolucja planety małp) i zakończenie (Wojna o planetę małp), przedstawiając życie przywódcy małp, Cezara. Jednak uniwersum to ma nadal wiele do pokazania. Bo oto nadchodzi film zatytułowany Królestwo planety małp, który podąża za nowym bohaterem o imieniu Korneliusz.

Niektóre obrazy w zwiastunie zdecydowanie przywołują te z pierwszego filmu z serii  z 1968 roku, a pomysły na ukazanie społeczeństwa małp przypominają założenia z Pod planetą małp, filmu będącego pierwszą kontynuacją, produkcja przedstawia jednak zupełnie nową historię.

.

A oto oficjalny opis filmu:

Reżyser Wes Ball tchnie nowe życie w globalną, epicką franczyzę, której akcja rozgrywa się kilka pokoleń po panowaniu Cezara, w której dominującym gatunkiem są małpy, żyjące w harmonii, natomiast ludzie zostali zepchnięci do życia w cieniu. Gdy nowy przywódca tyrańskich małp buduje swoje imperium, młoda małpa wyrusza w wstrząsającą podróż, która sprawi, że zakwestionuje wszystko, co wiedziała o przeszłości i dokona wyborów, które zdefiniują przyszłość zarówno małp, jak i ludzi.

Królestwo Planety Małp, które 20th Century Studios reklamuje jako zupełnie nowy przygodowy spektakl akcji, wejdzie do kin 24 maja 2024 roku.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu