Wygraj komiks paragrafowy „Sherlock Holmes & Moriarty. Konfrontacja” [ZAKOŃCZONY]

-

To już trzecia odsłona serii Sherlock Holmes – komiks, w którym bohaterem jesteś ty. Chcielibyście wcielić się w słynnego detektywa? A może spróbować swoich sił jako doktor John Watson? Jest też trzecia opcja, czyli prowadzenie śledztwa jako profesor James „Jim” Moriarty. Nic trudnego!

Dzięki uprzejmości FoxGames mamy dla Was egzemplarz komiksu paragrafowego Sherlock Holmes & Moriarty. Konfrontacja, który niedawno miał swoją premierę.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Z którym z bohaterów (Sherlock Holmes, doktor John Watson, profesor James „Jim” Moriarty) chcielibyście poprowadzić śledztwo dotyczące morderstwa i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygra jedna, najbardziej kreatywna odpowiedź. Na wasze zgłoszenia czekamy do 27 października 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród FoxGames.
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 27 października 2019 do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Wręczony zostanie jeden egzemplarz komiksu paragrafowego Sherlock Holmes & Moriarty. Konfrontacja.
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.
 10. Na podanie danych do wysyłki czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym terminie nagroda przepada.
 11. Nagrodę stanowi komiks paragrafowy Sherlock Holmes & Moriarty. Konfrontacja.
 12. Koszt nadania nagród ponosi strona Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 14. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania. W przypadku, gdy koszt nadania leży po stronie Sponsora, podane dane osobowe zostaną przetworzone jedynie w celu wysłania ich do Sponsora. Od tego momentu dane przetwarza Sponsor.
 15. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 16. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 17. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 18. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 19. Dane określone w punkcie 13 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 20. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 21. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

6 komentarzy

 1. Jeśli miałabym poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa to jako towarzysza wybrałabym Sherlocka Holmesa. Zapewne zastanawiacie się dlaczego akurat jego? Po pierwsze, że jest to nietuzinkowa, charakterystyczna postać, która mimo trudnego charakteru, do rozwiązywania trudnych spraw nadaje się najlepiej z wszystkich. Sherlock na kartach powieści wielokrotnie udowadnia, że jego analityczny umysł potrafi rozgryźć niejedną zagadkę. Po drugie bohater w swojej głowie zbiera pojedyncze niezbite dowody, które pomagają mu stworzyć scenariusze dokonywanych zbrodni, potrafi odnaleźć powiązania pomiędzy rzeczami, które dla innych wydawałyby się nieistotne. Dostrzega to, czego nie widzą inni. Takim przykładem jest „Pies Baskerville’ów”, gdzie Saherlock patrząc na laskę doktora Mortimera potrafi stwierdzić, gdzie doktor studiował, ile ma lat i że aktualnie prowadzi wiejską praktykę. Kto z nas by mógł odkryć coś takiego? Sherlock to niezwykła postać i nawet mimo jego trudnego charakteru, warto z nim współpracować.
  Akceptuję regulamin konkursu

 2. Myślę, że najlepszy do tego byłby James Moriarty.
  Według słów samego Sherlocka Holmesa – James Moriarty wcale nie jest człowiekiem. On jest pająkiem; pająk w centrum sieci; sieć przestępcza z tysiącem wątków, a on dokładnie wie, jak każdy z nich się porusza. James Moriarty jest jednym z najbardziej pomysłowych złoczyńców. Zna każdy szczegół, każdą sztuczkę; umysł o wiele potężniejszy i zręczniejszy niż którykolwiek z jego odpowiedników. Jest „Napoleonem zbrodni”, skrupulatnie planuje i organizuje swoje zbrodnie, więc któż jak nie on mógłby prowadzić śledztwo w sprawie morderstwa. Jeśli Moriarty może wymyślić łamigłówki, to z pewnością może je również rozwiązać. Opracowanie układanki wymaga większej sprawności umysłu niż ich rozwiązania.Akceptuję regulamin

 3. Moriarty jest mózgowcem. Jest „Napoleonem zbrodni” skrupulatnie planuje i organizuje swoje akcje. Więc byłby najlepszy do tego rodzaju śledztwa. Jest geniuszem kryminalnym, a jego sieć jest ogromna. Jest jak pająk na środku swojej sieci z tysiącem nici i dokładnie wie, jak tańczy każda z nich. Moriarty jest mądrzejszy i inteligentniejszy niż inni. Myślę, że ponieważ Moriarty może wymyślić łamigłówki, to z pewnością może je również rozwiązać. Opracowanie układanki wymaga większej sprawności wywiadowczych niż ich rozwiązania, więc byłby lepszym pomocnikiem w sprawie o morderstwo.

  AKCEPTUJĘ REGULAMIN

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu