Wygraj grę „Boss Monster 3” [ZAKOŃCZONY]

-

Boss Monster to jeden z najbardziej kultowych tytułów, który przenosi graczy do świata retro gier wideo. Do rozdania mamy aż dwa egzemplarze i już teraz możecie wygrać jeden z nich w konkursie!
Co trzeba zrobić?

Zapraszamy do zabawy, która przetestuje waszą kreatywność. Wymyślcie kartę bossa, przeciwko któremu chcielibyście stanąć do walki w grze Boss Monster. Potwór powinien mieć imię, klasę oraz specjalną zdolność (tak, jak pokazano na poniższej karcie, przy czym nie wymagamy wykonania ilustracji).

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej pomysłowe odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 13 grudnia 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków.
 2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.
 3. Konkurs trwa do 13 grudnia 2019 do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwa egzemplarze gry Boss Monster 3 (wybranych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu).
 9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.
 10. Na podanie danych do wysyłki czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym terminie nagroda przepada.
 11. Nagrodę stanowi gra Boss Monster 3.
 12. Koszt nadania nagród ponosi wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 14. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania. W przypadku, gdy koszt nadania leży po stronie Sponsora, podane dane osobowe zostaną przetworzone jedynie w celu wysłania ich do Sponsora. Od tego momentu dane przetwarza Sponsor.
 15. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 16. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 17. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 18. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 19. Dane określone w punkcie 13 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 20. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 21. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

18 komentarzy

 1. Imię: Bajtlok
  Klasa: Troll wszelkiej maści
  Specjalność: Zamęczanie przeciwnika swoimi bzdurnymi opowieściami, wielce prawdziwymi według trolla
  Wygląd: Beczkowato-brzuchaty.

 2. Janusz
  Klasa: wszystkowiedzący
  Specjalna zdolność: Do końca gry każdy z minibossów, których zrekrutujesz zostaje oświecony przez wszystkowiedzącego Janusza, znającego się jak nikt na promocjach i ewentualny koszt użycia ich zdolności zostaje zmniejszony o 1 monetę.
  Wygląd i lore: ten niepozorny z wyglądu człowiek, posiada ogromną siłę i zazdrośnie strzeże tajemnic swojego umysłu. Wyglądem przypomina starszego dziadka z siwą brodą, który to właśnie w swoim zaroście chowa nieprzebrane skarby (bilety zniżkowe i promocyjne). Posiada aurę wielkiego mędrca i odpowiedni posłuch wśród innych napakowanych bossów. Dlatego też zakłada szpiczastą czapkę, która dodaje mu plusy do imagu.

 3. Czapeczka
  Klasa: Władca smrodu
  Specjalna zdolność: w kupie siła – przyzywa dwóch pomocników, którzy dołączają do walki u boku swojego bossa. Dostajesz dwa ruchy w jednej turze.
  Wygląd: lepiej nie opisywać, każdy widział na żywo… Ale dla prawdziwych ignorantów – jest to brązowy zawijas wydzielający ogromną ilość smrodu, w niektórych kręgach nazywany Panem Kupą. Wygląd może przerazić nawet najtwardsze z serc śmiałków, którzy zdołali dotrzeć do Twoich Podziemi.

  Akceptuje regulamin

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci gry „Boss Monster 3”. Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS BOSS MONSTER 3”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 4. Król Igtorn „Po Raz Pierwszy”(przydomek)
  K: Specjalista od ogrzego Human Resources

  Kiedy awansuje ma możliwość – budowy wymarzonego zamku na konkretnej wypasionej komnacie,
  tj. zgliszczach Donwyn, po uprzednim zlikwidowaniu uzurpatora Grigora.
  Tołdi z oddanego sługusa upgrejduje na żywą tarczę.

  Świadomie akceptuję regulamin.

 5. Akceptuję regulamin konkursu
  Stworzyłem dwie karty które są pod następującymi linkami:
  https://zapodaj.net/bf22189b64cd8.png.html
  https://zapodaj.net/98097644e2820.png.html
  Lore:
  – Clothief – duch księcia Jakuba IV. Za życia książę uwielbiający modę, szyły stroje dla niego najwybitniejsze krawcowe z prowincji. To on wymyślił pokazy mody;)
  Po śmierci błądzi po świecie i kradnie wrogom założone przez nich ubrania (w tym zbroje), potrafi wejść w ich ciała i póki ma siłę może nimi „sterować”.
  – Wielka Stopa – Człowiek o imieniu Jan, który ma niepohamowany hormon wzrostu. Mieszka w górach Smoczych, podkrada jajka smoków, z których smaży na gorących skałach jajecznicę. Kradnie bydło z pobliskich wiosek i złoto od przejeżdżających handlarzy.

 6. Imię: Górski Troll
  Klasa: Wojownik
  Specjalna zdolność: Zgnieść ich wszystkich – atakuje wszystkich w zasięgu wzroku swoją wielką maczugą
  Wygląd: Wielki, obleśny górski troll w porwanych łachmanach, ciągnący za sobą ogromną zakrwawioną maczugę, którą zrobił sobie z sekwoi. Kolce w maczudze zrobił z kości pokonanych wrogów, zawsze głodny nowych przygód oraz… przeciwników. Tylko najodważniejsi mogą stanąć z nim we szranki i… spróbować wygrać, bo z takim gigantem nigdy nic nie jest pewne!

  Akceptuję regulamin konkursu.

 7. Imię: Córa Światowida

  Klasa: Półbogini
  Umiejętność: Rzuć kością k4. W zależności od wyniku aktywujesz jedno ze swoich przedwiecznych alter-ego (przywołujesz ducha woja, który otacza cię opieką)

  1. Tarczownik – twój współczynnik wytrzymałości rośnie o 1.

  2. Topornik – twój współczynnik ataku rośnie o 1.

  3. Włócznik – otrzymujesz 1 złota.

  4. Łowca – zabijasz dowolnego, wrogiego bohatera.

  Akceptuje regulamin

 8. Imię – Jan Mol, smakosz wyśmienitych Nb opowieści
  Klasa – Mol książkowy
  Zdolność specjalna – W turze dobierania zamiast karty komnaty możesz pociągnąć 3 karty zaklęć. Jedną odrzuć, a dwie weź na rękę
  Wygląd – Wielki, gruby robal, posiadający dwa skrzydełka i sześć odnóży, ubrany w staromodny frak, dzierżący widelec i łyżkę, z chęcią pałaszuje książki z literaturą klasyczną niczym włoski Ojciec chrzestny spożywający swoje spaghetti alla carbonara. Najbardziej nie lubi płytkich i trywialnych historyjek o bohaterach, bo odbija mu się Don Kichotem.
  Akceptuję regulamin konkursu 🙂

 9. Imię: Pożądama Lama
  Klasa: Kusicielka
  Zdolność specjalna: Awans – do trzech bohaterów skuszonych przez wdzięki Lamy przepycha się przez wejście do Twoich Podziemi
  Wygląd: Czarna Lama w kropki bordo gryzie trawę kręcąc mordą

 10. Imię: Lisi Władca Lasów z Tikėjimas
  Klasa Postaci: Obrońca
  Specjalna Zdolność: Wyjec duchów Lasu – przyzywa duchy zmarłych przyjaciół z lasu by wspomogli go w obronie wrót do krainy Tikėjimas. (potraja moc jego następnego ataku)
  Awans: Staje się sprzymierzeńcem
  Wygląd: Majestatycznie stąpający, Wielki Lis przerastający swoją wielkością nie jednego śmiałka który zdołał dotrzeć do jego wrót, Ciemno rudawa sierść kontrastująca ze śnieżnobiałymi akcentami wzbudza poczucie majestatyczności jego persony.
  Lore: Młody wyjec został oddzielony od swej Matki zbyt wcześnie, przygarnięty przez lud żyjący w lasach Tikėjimas został wychowany jako jeden z najlepszych przyjaciół do polowań i obrony wioski. Żyjący w chacie starej zielarki wiódł spokojne życie.
  Pewnej Zimy gdy wioska podupadła na zasobach zostali zaatakowani przez bandę rozbójników którzy doszczętnie spalili wioskę i wymordowali każdego z członków osady. Od tego momentu serce jego zamknęło się na przybyszy i poprzysiągł bronić lasów Tikėjimas by już nigdy nikt nie zbezcześcił ziemi która dała mu dom.
  Dlaczego: Chciałabym spotkać go jako bossa ponieważ jego historia nie jest czarno biała, Nie jest zwykłym złym bossem którego zamiary posiadają odcienie szarości. On pragnie tylko bronić swojej ziemi, więc jego pokonanie nie jest konieczne, może wystarczy go przekonać do dołączenia się do podróży?

  Akceptuje Regulamin Konkursu

 11. Imię: Papierowy Tygrys
  Klasa: IIIc o profilu mat-fiz
  Specjalna zdolność: szybka ewakuacja z miejsca potyczki

  Chciałbym stanąć naprzeciw krwiożerczego tygrysa z papieru, który przeraża swoimi tekturowymi kłami, ma przyprawiającą o wstrząs grzywę z bibuły karbowanej i groźne spojrzenie z cekinowych oczu. Złapałbym tego tygrysa za rogi i usidlił, jak za najlepszych czasów podstawówki na lekcjach plastyki. Oczerniłbym go – niezmywalnym markerem, a następnie poskromiłbym niczym bibliotekarka wysłużony podręcznik do gimnazjum.

  Nie trzeba tego pisać, ale zapoznałem się z regulaminem. Dwa razy!

 12. Karta bossa
  Imię bosa: Alberta Romb
  klasa: nauczycielka matematyki
  specjalna zdolność/awans: możesz wybudować od razu 2 komnaty pułapek: 1. pokój nauczycielski 2. piwnica w szkole (nawet wtedy, jeśli liczba zbudowanych przez ciebie komnat przekroczyła 5!).

  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Twoja odpowiedź bardzo nam się spodobała i dlatego chcielibyśmy wręczyć Ci nagrodę w postaci gry „Boss Monster 3”. Gratulujemy! ?
   Prześlij, proszę, na adres redakcja@popbookownik.pl dane do wysyłki, w tytule wpisując „KONKURS BOSS MONSTER 3”.
   Na dane czekamy 7 dni, po tym terminie nagroda przepada.
   Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych!

 13. Imię : Tengel
  Klasa postaci : Mnich uzdrowiciel
  Wygląd : Zakapturzona wysoka istota z długą brodą i kosturem
  Specjalna zdolność : Tworzenie ognistych kul oraz leczenie, otrzymujesz dwa ruchy w jednej rundzie

  Akceptuję regulamin i pozdrawiam

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu