Wszystkie książki po 19,99, czyli „Wielkie Księgo-Zbiory”!

Nadszedł najlepszy czas na czytelnicze żniwa – czas na Księgo-Zbiory! Od 9 do 22 sierpnia KAŻDA książka wydawnictwa Insignis w księgarniach „Świat książki” i na ŚwiatKsiążki.pl kosztuje 19,99 zł.

W tej akcji nie ma żadnych haczyków. Żadnych wyłączeń ani dodatkowych warunków. Nieważne, czy zamierzacie kupić najnowszy bestseller wydawnictwa Insignis czy obszerną książkę w twardej oprawie: za każdy tytuł w „Akcji Księgo-Zbiory” zapłacicie jedyne 19,99 zł!

A jest w czym wybierać – kilkaset tytułów, w tym nowości i bestsellery ostatnich tygodni:

  • Zbierająca same dobre recenzje, zabawna, ciepła, bestsellerowa komedia romantyczna Nora, tego nie ma w scenariuszu Annabel Monnaghan
  • Najnowsza książka Jeremy’ego Clarksona – druga już część jego zabawnych felietonów o życiu na farmie Diddly Squat 2. Tylko krowa zdania nie zmienia
  • Światowy bestseller o ADHD dla dorosłych Brudne pranie Richarda Pinka i Roxanne Emery
  • Nowa pasjonująca i czytająca się jak powieść sensacyjna książka o edycji genów wybitnego biografa, autora bestsellerów Steve Jobs i Leonardo da Vinci: Kod życia Waltera Isaacsona
  • Książki kulinarne Jamiego Olivera
  • Adam Kay – Będzie bolało, Nielekarz i bestseelery medyczne dla młodzieży – Twoja anatomia i Bardzo niesamowita medycyna
  • Słynne bestsellery, a wśród nich: Filozofia dla zabieganych, książki Reginy Brett, Cztery tysiące tygodni.

Sprawdź wszystkie tytuły Wydawnictwa Insignis po 19,99 na https://bit.ly/Akcja-Ksiego-Zbiory i nie zwlekaj z zakupem. Liczba egzemplarzy nie jest niestety nieograniczona!

Czy to jedyne atrakcje Wydawnictwa Insignis w sierpniu? Nie! Mamy też coś dla miłośników wydań elektronicznych: ebooków i audiobooków! Wszystkie „cyfrowe” książki Insignis od 9 do 22 sierpnia kupicie za 14,99 złotych. Skorzystajcie z tej okazji i uzupełnijcie biblioteki w swoich urządzeniach mobilnych.

Podsumowując: w ramach „Akcji Księgo-Zbiory” od 9 do 22 sierpnia wszystkie książki Wydawnictwa Insignis w księgarniach „Świat książki” i na ŚwiatKsiązki.pl tylko po 19,99 zł! Dodatkowo: wszystkie e-booki i audiobooki Insignis na na ŚwiatKsiązki.pl tylko po 14,99 zł!

Pamiętajcie o „Akcji Księgo-Zbiory”! Zbierzcie ulubione tytuły w supercenie!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu