Wydawnictwo Insignis zaprasza na Warszawskie Targi Fantastyki

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego stoiska Wydawnictwa Insignis. Czekają tam na Ciebie niesamowite okazje: wszystkie książki w miękkiej oprawie za jedyne 25 zł, pozostałe z rabatem przynajmniej 30%, a do tego fantastyczne gadżety!

Zgarnij bestsellerowe tytuły: Wiedźmy Kijowa. Strzał w operze – drugi tom cyklu Łady Łuziny o kijowskich wiedźmach, Świat przeistoczonych. Tom 1: Bez prawa do błędu – pierwszy tom nowego cyklu LitRPG Wasilija Machanienki, jedyną oficjalną biografię Terry’ego Pratchetta – Terry Pratchett. Życie z przypisami, autorstwa Roba Wilkinsa, wieloletniego asystenta, opiekuna i przyjaciela Terry’ego, powieść graficzną Metro 2033 na podstawie książki Dmitrija Glukhovsky’ego, a także przedpremierowo Mroczną kołysankę Polly Ho-Yen, przerażającą dystopię przywodzącą na myśl Opowieść podręcznej i Rok 1984.

Strzel sobie fotkę z orczycą Viv z Legend i Latte, poczęstuj się pyszną cynamonką i pogadaj z redaktorami, Aśku i Markiem, o szczegółach pracy nad fantastycznymi książkami – a nuż zdradzą coś o nadchodzących premierach!

Specjalnym gościem Wydawnictwa Insignis podczas Warszawskich Targów Fantastyki będzie Łada Łuzina, autorka serii Wiedźmy Kijowa, która przyjedzie na tę okazję z samej stolicy wiedźm. Spotkanie z Ładą odbędzie się w niedzielę, 17 września o 11:00.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu