Horror „Raz, Dwa, Trzy… Wchodzisz do gry!” niebawem w kinach

10 listopada do kin wejdzie amerykański horror Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!, którego producentami są legendarni bracia Russo. W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfielda (Sex Education) i Natalię Dyer (Stranger Things).

„To tylko zabawa, dopóki komuś nie stanie się krzywda” – rodzice zwykli nas ostrzegać, gdy byliśmy mali. A jeśli zabawa w chowanego, wisielca czy berka posunie się za daleko? Akcja horroru rozgrywa się w legendarnym Salem, gdzie grupa nastolatków odkrywa przeklęty nóż z prowokującym zaklęciem. Uwolniony demon zmusza ich do grania w makabryczne, śmiercionośne wersje gier z dzieciństwa, stawiając przerażające ultimatum: grasz lub giniesz.

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! to wciągający debiut reżyserski Eren Celeboglu i Ariego Costy, którzy pisząc scenariusz mieli w głowie wizję studia Amblin, które spotyka się z Johnem Carpenterem. W opowieści o tym, jak w dziecięcych zabawach kryje się zaskakujący element okrucieństwa, który czasem wymyka się spod kontroli, twórcy postanowili połączyć emocjonalny realizm E.T. z horrorem Halloween.

W rolach głównych obok Asy Butterfielda i Natalii Dyer zobaczymy również Benjamina Evana Ainswortha (Pinokio) i Lauren Marsden (Egzorcysta papieża).

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu