Daj się zaskoczyć Sekretnym Pokazem UNLIMITED w kinach Cinema City!

Takich emocji w kinach jeszcze nie było. Cinema City jako pierwsze wprowadziło intrygujące seanse z sekretnymi filmami. Co to znaczy? Tytuł filmu widzowie poznają dopiero siedząc w kinowym fotelu. Gwarantowane jest jedno – trafić można wyłącznie na tytuły, które nie są jeszcze w repertuarze, a nawet mogą to być bardzo wyczekiwane hity pokazane z dużym wyprzedzeniem! W tajemniczych seansach mogą brać udział klienci jedynego w Polsce programu abonamentowego Cinema City Unlimited. Najbliższe wydarzenie z nieznanym tytułem filmu już 21 sierpnia o 19.00 w wybranych kinach Cinema City.

Największych kinomanów  łączy jedno miłość do kina i chęć nielimitowanego oglądania filmów na wielkim ekranie. To wszystko łączy w sobie jedna specjalna karta programu abonamentowego Cinema City Unlimited. Teraz klienci tego pierwszego i jedynego w Polsce abonamentu kinowego, nie tylko mogą bez ograniczeń korzystać z bogatego repertuaru sieci kin Cinema City, ale też dać się wciągnąć w emocjonującą zabawę. Udział w zagadkowym wieczorze można rezerwować już teraz: www.cinema-city.pl/filmy/sekretny-pokaz-unlimited-2

Cała zabawa polega na tym, by zarezerwować miejsce na pokaz filmu, którego tytułu nie jest znany, przyjść do kina i dać się zaskoczyć!  Pierwszy Sekretny Pokaz Unlimited zaskoczył widzów przedpremiero największym hitem lata – Barbie, który widzowie zobaczyli wcześniej niż wszyscy inni. I tym razem niespodzianka może być równie gorąca.

Do grona posiadaczy kart Unlimited można dołączyć w każdej chwili. Od 38 zł miesięcznie abonament pozwala cieszyć się nielimitowanym dostępem do filmów na wielkim ekranie, ofertami specjalnymi, rabatami w barach kinowych i kawiarniach, pokazami przedpremierowymi i nie tylko. Miesięczny koszt członkostwa zwraca się już przy dwóch wizytach w kinie w miesiącu. Więcej na stronie  www.cinema-city.pl/unlimited

Przed widzami w tym roku takie tytuły filmowe jak Gran Turismo, Blue Beetle, Bez litości 2. Ostatni rozdział, Moje wielkie greckie wesele 3, Zakonnica II, Niezniszczalni 4, Piła X, Diuna: część druga, Marvels, Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży, Napoleon i wiele innych, a końcówka roku to magiczne produkcje: Wonka, Trolle 3, Aquaman i Zaginione Królestwo.

Partnerem sekretnego pokazu jest marka Impala oraz sklep Hlonda 6 www.hlonda6.pl

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu