Wiedźmy Mayfair wkraczają na scenę

AMC opublikowało zwiastun Mayfair Witches, nadchodzącej telewizyjnej adaptacji serii powieści grozy Anne Rice, w której zobaczymy Alexandre Daddario. Premiera zaplanowana jest na 5 stycznia.

Produkcja skupi się na Rowan (Daddario), młodej neurochirurg, która odkrywa niezwykłą prawdę o sobie. Jest spadkobierczynią pradawnej rodziny czarownic. Ucząc się panowania nad nowo odkrytymi mocami musi zmagać się ze złowrogą obecnością, która nawiedza jej rodzinę od pokoleń.

.

Serial będzie się składał z ośmiu odcinków wyprodukowanych przez AMC Studios. Christopher Rice, syn i spadkobierca pisarki jest producentem wykonawczym wszystkich projektów opartych na kultowych dziełach jego zmarłej matki, które zostały przejęte przez AMC Networks w 2020 roku. Mayfair Witchs będzie drugim w rozszerzającym się uniwersum Anne Rice, jaki ma powstać po serii Wywiadu z wampirem.

Oparty na trylogii Anne Rice Lives of the Mayfair Witches serial stworzony zostanie dzięki współpracy Esty Spalding i Michelle Ashford z Masters of Sex, które są scenarzystkami i producentkami wykonawczymi.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu