„Droga Zoe” Philip Beard – zapowiedź książki

Macie ochotę na książkę, którą niebawem będzie miała ekranizację? W takim razie mamy dla was powieść Droga Zoe. Autor tytułu to Philip Beard. Niebawem podamy datę premiery utworu.

Droga Zoe Philip Beard
Droga Zoe, Philip Beard

Przygotowanie się na odejście najbliższych jest bardzo trudne, zwłaszcza na takie, które przychodzi znienacka. Wie o tym piętnastoletnia Tess DeNunzio, której siostra ginie potrącona przez samochód. Zdarzyło się to 11 września – dniu, w którym oczy wszystkich zwrócone były na tragedię w Nowym Jorku. Droga Zoe to list, który Tess napisała do zmarłej siostry jako sposób na odnalezienie się na nowo w życiu. To szczere i intymne wyznanie układa się w niezwykłą opowieść o niej samej, przeżywaniu straty i samotności, a przede wszystkim o tym, co tak naprawdę jest ważne. Najlepsza powieść 2005 roku według „Booklist”!

Książka Droga Zoe już wkrótce ukaże nakładem wydawnictwa Nowa Baśń. Na postawie tego tytułu powstał film o tym samym tytule, jego światowa premiera już 4 listopada! Główną rolę w produkcji zagrała Sadie Sink, znana widzom jako Max z kultowego serialu Stranger Things.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu