„Akademia Ransmoor” dostępna w formie EBOOKA!

Niedawno pisaliśmy, o premierze książki/gry paragrafowej od Wydawnictwa Nowa Baśń. Dziś mamy kolejną informację. Akademia Ransmoor jest już dostępna w formie EBOOKA!

Popbookownik objął książkę Akademia Ransmoor swoim patronatem.

Pokieruj losami młodej wiedźmy Medei Rockster i poznaj każdy magiczny zakątek słynnej Akademii Istot Nadprzyrodzonych. Od Twoich decyzji zależy, czy sprzymierzy się z wilkołakami, które snują swój niecny plan spisku, czy straci serce dla buntowniczej elfki Selene, a może zdoła przekonać rektora, wampira Albina de Vertrinair, by jej zaufał… lub rozwikła na własną rękę zagadkę gaju, gdzie drzemią siły niechcące już dłużej być w ukryciu. Odkryj sekrety na wiele sposobów i przeżyj niezapomniane chwile w Ransmoor. Jedno wszak jest pewne: sześćset siedemdziesiąty siódmy rok akademicki nie będzie taki, jak poprzednie.

Elektroniczną wersję gry książkowej można znaleźć na platformach:

empik.com: http://bitly.pl/r2IMx

legimi.pl: http://bitly.pl/rkAAg

virtualo.pl: http://bitly.pl/3BZ0q

woblink.com: http://bitly.pl/io8VT

taniaksiazka.pl: http://bitly.pl/pYfqr

ebookpoint.pl: http://bitly.pl/dTeUe

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu