„Alibi.com 2”, „Nawiedzony Dwór” i inne premiery w Cinema City

Francuska komedia Alibi.com 2, opowieść fantasy Nawiedzony Dwór, familijny Lassie. Nowe przygody i horror Pajęczyna to najnowsze premiery, które już od 28 lipca można oglądać w Cinema City. Dodatkowo od soboty pojawią się przedpremierowo emocjonujące Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos, a już od 1 sierpnia zobaczymy je w salach 4DX. Wiele nowości filmowych na ekranach Cinema City jest okazją do dalszej zabawy w wakacyjnej loterii „Wygrywa każdy kinoman”, która trwa aż do końca sierpnia.

Alibi.com 2 – francuski humor powraca

Do tej pory wszystko się udawało. Greg zbudował na kłamstwie dochodowy biznes, zakładając firmę, która pomaga wyplątać się z najgorszych kłopotów. Pomysł był prosty: jeśli skaczesz na boki, migasz się w pracy albo unikasz dłużników, zgłoś się do firmy Alibi.com. Greg się jednak zakochał i postanowił żyć w prawdzie, przynajmniej do ślubu. Problemem są wcześniejsze kłamstwa, których zdążył powiedzieć tyle, że teraz ma kłopoty. W związku z tym wpada na szalony pomysł. Zorganizuje jednocześnie dwa wesela – jedno dla teściów, a drugie dla rodziców. Na weselu dla teściów pojawią się podstawieni rodzice Grega, a na tym drugim – fałszywa panna młoda. Problem w tym, że na obu musi być obecny prawdziwy Greg. To jest tak karkołomne, że z pewnością coś pójdzie nie tak. W komedii wystąpi Philippe Lacheau (jednocześnie reżyser filmu), Elodie Fontan, Tarek Boudali i Julien Arruti. Dobra zabawa i dużo śmiechu gwarantowane.

Nawiedzony dwór i Pajęczyna – różne oblicza grozy

Amerykańskie Południe, Nowy Orlean, historyczna posiadłość. Idealne miejsce, aby zacząć życie od nowa. Tak przynajmniej myśli w filmie Nawiedzony dwór samotna matka, która nabywa tam dom. Okazuje się jednak, że w nim straszy, a żeby poradzić sobie ze złymi duchami konieczna jest pomoc profesjonalnej ekipy. W tej czarnej komedii z elementami fantasy występują Rosario Dawson, Danny DeVito, Owen Wilson, czy Tiffany Haddish. Kolejnym tytułem premierowym jest amerykański horror Pajęczyna. Mały chłopiec, główny bohater, w konfrontacji z demoniczną siłą nie może liczyć na niczyją pomoc, nawet własnych rodziców. To wybór dla tych, którzy naprawdę lubią się bać.

Lassie. Nowe przygody – familijna wakacyjna przygoda

Rozpoczynają się letnie wakacje, a Flo nie chce się jednak rozstawać z ukochanym psem Lassie. Zamiast jechać na Gran Canarię z rodzicami, chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny w podróż na farmę do cioci Flo. Kiedy wraz z nowo poznanymi znajomymi dowiadują się o znikających w wiosce psach, postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska. Film trafia do Oferty Rodzinnej sieci kin Cinema City, w której rodzice płacą za bilety do kina tyle co ich pociechy.

W Krakowie, Warszawie i Wrocławiu Cinema City w dniach 28-30 lipca pokazywać będzie romantyczną komedię hinduskiej produkcji Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani.

A na fanów kobiecych wieczorów w kinie już 3 sierpnia czeka kolejny wieczór z cyklu Ladies Night. Tym razem w programie przedpremierowy pokaz filmu Porady na zdrady 2 oraz jak zwykle konkursy, bezalkoholowy welcome drink i upominki dla każdego.

 Repertuar i bilety dostępne są na stronie www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu