Zwiastun filmu „Diabelska jazda”

Nicolas Cage jako pasażer z piekła rodem w mrocznym thrillerze o morderczym pojedynku, którego stawką będą prawda i życie. Zapnijcie pasy, czeka Was Diabelska jazda! Od 4 sierpnia na platformach VOD.

Żywa legenda kina, Nicolas Cage, jako pasażer z piekła rodem w pełnym akcji thrillerze producentów Zrodzonego w ogniu i Winnych. Diabelska jazda to skąpana w mroku nocy historia o tajemniczym mężczyźnie, który wsiada do samochodu pewnego kierowcy i grożąc mu bronią, każe jechać przed siebie. Tak rozpoczyna się zabójcza gra w kotka i myszkę, której stawką będą prawda i… życie. Nagrodzonemu Oscarem gwiazdorowi Dzikości serca i Zostawić Las Vegas na ekranie partneruje Joel Kinnaman (Legion samobójców: The Suicide Squad, Dochodzenie). Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Yuval Adler (Sekrety z przeszłości, Perfekcjonistka, serial Strzelec).

Diabelska jazda to pozycja obowiązkowa dla miłośników trzymającego w napięciu kina akcji i szalonych wcieleń Nicolasa Cage’a.

Do samochodu pewnego mężczyzny (Joel Kinnaman) wsiada uzbrojony nieznajomy (Nicolas Cage) i trzymając go na muszce, każe jechać przed siebie. Między zastraszonym kierowcą, a nieobliczalnym pasażerem rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie, w której – jak wkrótce się okaże – nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Od 4 sierpnia film będzie można obejrzeć na platformach:
Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, Orange, PLAY, UPC, Vectra, Multimedia Polska, INEA, TOYA.

Premiera VOD: 4 sierpnia 2023

Gatunek: thriller, akcja

Produkcja: USA 2023

Reżyseria: Yuval Adler (Betlehem, Sekrety z przeszłości, serial Strzelec)

Obsada: Nicolas Cage (Renfield, Nieznośny ciężar wielkiego talentu),

Joel Kinnaman (Legion samobójców: The Suicide Squad, Dochodzenie).

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu