„Walker” – Strażnik Teksasu w rozszerzonym zwiastunie

The CW opublikowało rozszerzony zwiastun nadchodzącego serialu Walker – nowej wersji słynnego Strażnika z Teksasu.

Nie tak dawno pisaliśmy, że możemy zobaczyć krótki teaser produkcji, a teraz stacja podzieliła się z widzami pełnoprawnym trailerem. W roli głównej zobaczymy Jareda Padaleckiego, najlepiej znanego z roli Sama Winchestera w serialu Supernatural.

Aktor wcieli się w rolę Cordella Walkera – wdowca i ojca dwójki dzieci, który posiada swój własny kodeks moralny. Bohater wraca do rodzinnego Austin po pracy pod przykrywką, a tam przekonuje się, że i w domu jest jeszcze wiele do zrobienia. Walker będzie także próbował odnowić więzy z kreatywnym synem i zbuntowaną córką, postara się także zbudować relacje z resztą rodziny i swoją partnerką. Jednocześnie zacznie podejrzewać, że śmierć jego żony nie była przypadkowa.

W serialu zobaczymy także Kale’a Culleya, Violet Brinson, Keegana Allena, Molly Hagen, Mitcha Pileggiego, Coby’ego Bella, Lindsey Morgan i Jeffa Pierre’a.

Premierę Walker zaplanowano na styczeń 2021 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu