Dobre wieści od the CW

Z nastaniem wiosny sieć CW ogłosiła kontynuacje swoich produkcji. I choć zakulisowe plotki mówiły o ewentualnej sprzedaży sieci, możemy odetchnąć z ulgą, bowiem przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości większość ich programów będzie kontynuowana.

Jak ogłosił The CW w sezonie 2022-2023 przedłużone zostanie siedem obecnych programów: All American (sezon 5), Flash (sezon 9), Kung Fu (sezon 3), Nancy Drew (sezon 4), Riverdale (sezon 7), Superman & Lois (sezon 3) i Walker (sezon 3).

„Przygotowując się do sezonu 2022-23, scenariusze tych i potwierdzonych wcześniej produkcji, posłużą jako początek solidnego fundamentu wykorzystującego niektóre z naszych najczęściej oglądanych seriali, na których będziemy mogli budować na przyszły i kolejne lata” 

Powiedział Mark Pedowitz, prezes i dyrektor generalny The CW Network w oświadczeniu przekazanym firmie Decider. 

„Te dramy są ważne dla naszej ogólnej strategii cyfrowej, ponieważ są jednymi z naszych najczęściej oglądanych i zaangażowanych społecznie programów. Nie możemy się doczekać dodawania kolejnych i powracających serii, aby wzmocnić i rozszerzyć nasz wieloplatformowy zasięg”.

Grant Gustin, podpisał kontrakt o wartości ponad 200 000 dolarów za odcinek, ale tylko na 15 odcinków w ciągu jednego sezonu. To sprowadziłoby serial Flash do dziewięciu sezonów.

Tymczasem gwiazdy Riverdale, takie jak Lili Reinhart i Cole Sprouse, niedawno zasygnalizowały, że spodziewają się, iż sezon 7 będzie ich ostatnim – lub przynajmniej konieczne będzie przeprowadzenie poważnej dyskusji na temat zakończenia serialu.

Pozostaje też pytanie o inne produkcje CW, w tym 4400, All American: Homecoming, Batwoman, Charmed, DC’s Legends of Tomorrow, DC’s Stargirl, Dynasty, In The Dark, Legacies, Naomi i Roswell. Jednak decyzje dotyczące wielu z nich są obecnie opracowywane i zostaną podjęte bliżej maja.

Wcześniej ogłoszone kontynuacje seriali to Penn & Teller: Fool Us, Masters of Illusion i World’s Funniest Animals. Konkretne daty premier zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

Źródłodecider.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu