NMF: Maraton FLASH 16 czerwca 2023 w Multikinie

Poznaj najszybszego superbohatera na świecie i jego kompanów! Już 16 czerwca w Multikinie w trakcie NOCNEGO MARATONU FILMOWEGO zaprezentujemy jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego sezonu! FLASH to spektakularna, pełna zapierających dech w piersiach efektów historia tytułowego bohatera, który podróżuje w czasie, by ocalić swoją rodzinę. Ingerując w przeszłość, wpływa jednak także na wydarzenia z przyszłości. Flash staje się więźniem rzeczywistości, w której generał ZOD grozi powszechnym zniszczeniem. Czy bohaterowi uda się ocalić świat przed zagładą? Przekonaj się już 16 czerwca w trakcie Maratonu!

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów kina superbohaterskiego także z innego powodu – po 31 (!) latach MICHAEL KEATON powraca w spektakularnym stylu w roli BATMANA!

Z tej okazji w trakcie Maratonu przypomnimy kultowe występy aktora, prezentując na wielkim ekranie kultowego BATMANA z 1989 roku oraz jego sequel – POWRÓT BATMANA (1992). To będzie wieczór pełen wyjątkowych wrażeń – przeżyj go w Multikinie!

Więcej informacji TUTAJ.

 NMF: Maraton FLASH odbędzie się 16 czerwca (piątek) w Multikinach:

 1. Bydgoszcz
 2. Elbląg Ogrody
 3. Gdańsk
 4. Głogów
 5. Katowice
 6. Kielce
 7. Kraków
 8. Leszno
 9. Lublin
 10. Łódź
 11. Mielec
 12. Olsztyn
 13. Poznań 51
 14. Poznań Malta
 15. Radom
 16. Rumia
 17. Rybnik
 18. Rzeszów
 19. Słupsk
 20. Szczecin
 21. Tychy Gemini
 22. Warszawa Targówek
 23. Warszawa Ursynów
 24. Warszawa Złote Tarasy
 25. Włocławek
 26. Wrocław Pasaż
 27. Zabrze

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

– W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu