Spotkaj się z autorem oficjalnej biografii Terry’ego Pratchetta!

Rob Wilkins, wieloletni asystent, opiekun i przyjaciel Pratchetta, obecnie opiekujący się jego literacką spuścizną, stworzył książkę głęboko poruszającą i niezwykle osobistą, a przy tym niepozbawioną typowego Pratchettowskiego humoru – doskonale oddającą ducha Terry’ego.

Terry Pratchett. Życie z przypisami to jedyna oficjalna biografia twórcy Świata Dysku. Na język polski przełożył ją wybitny tłumacz książek Pratchetta Piotr W. Cholewa, a już na dwa tygodnie przed oficjalną premierą będzie można zdobyć ją PRZEDPREMIEROWO i spotkać się z Robem:

  • 16 czerwca o godz. 19:00 w Big Book Cafe, przy ul. Dąbrowskiego 81 w Warszawie

Wszystkich, którzy nie mogą zjawić się w Big Book Cafe zapraszamy to transmisji LIVE na Facebooku (https://fb.me/e/IPjiFVdy )

  • 17 czerwca o godz. 14.30 na Festiwalu Pyrkon w Poznaniu – w rozmowie z Piotrem W. Cholewą.

ZAPRASZAMY!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu