Nie będzie nowych odcinków „Lizzie McGuire”?

Disney wraca do korzeni. Oznacza to, że na platformie Walta pojawi się kilka odświeżonych wersji znanych filmów czy seriali albo ich nowe odcinki. Niestety jedna z produkcji, która miała dostać kolejne epizody, nie doczeka się ich.

Z tego, co nam wiadomo, wychodzi na to, iż nie dojdzie do ponownego spotkania ekipy jednego z najbardziej znanych seriali Disneya – Lizzie McGuire. Jeszcze kilka miesięcy temu mówiono, że powstaną specjalne odcinki show, teraz wszystko wskazuje na to, że porzucono ten pomysł.

Kilka dni temu Hilary Duff, aktorka grająca tytułową bohaterkę w serialu, oznajmiła na swoim koncie na Instagramie, że reboot produkcji nie powstanie:

Wiem, że włożono sporo wysiłku i były rozmowy związane z powstanie reboota, ale niestety i pomimo najlepszych starań wszystkich, to się nie wydarzy. Chcę, aby każdy reboot Lizzie był rzetelny i autentyczny wobec tego, kim Lizzie byłaby dzisiaj. Na to zasługuje ta postać.

Co sądzicie o tej wiadomości?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu