Zwiastun i plakat serialu „Plemiona Europy”

Netflix udostępnia zwiastun, plakat i zdjęcia z serialu Plemiona Europy.

Najnowsza produkcja twórców „Dark” już 19 lutego na Netflix!

Rok 2074: Europa, jaką znamy, już nie istnieje. 45 lat po tajemniczej katastrofie stare narody zniknęły, kontynent został podzielony na małe kraje i mikropaństwa, w których różne plemiona walczą o dominację: Plemiona Europy.

Sześcioczęściowa seria oryginalna Netflix autorstwa Philipa Kocha pojawi się 19 lutego. Producenci stojący za sukcesem serialu Dark: Quirin Berg, Max Wiedemann oraz Maximilian Vetter wyprodukowali tę oszałamiającą wizualnie postapokaliptyczną opowieść przygodową. W centrum tej fantastycznej historii znajduje się trójka rodzeństwa z plemienia Źródlan. Kiedy zostają rozdzieleni, każdy z nich musi walczyć o własne przetrwanie, swoją wolność i rodzinę.

Rachel Eggebeen, dyrektor ds. produkcji własnych Netflix w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki:

Wizja przyszłości Philipa Kocha zapewnia ekscytującą rozrywkę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy wraz z Wiedemann & Berg przedstawić tę odważną historię światu.

Producent wykonawczy Quirin Berg dodaje:

Plemiona Europy okazały się fascynującą sagą, wielką przygodą, która może zainspirować ludzi na całym świecie.

O serialu:

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlanie – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

Premiera serialu już 19 lutego na Netflix!

Obsada: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Melika Foroutan, Oliver Masucci, Robert Finster, Ana Ularu, Jeanette Hain, Benjamin Sadler, Jannik Schümann i James Faulkner.

Producenci wykonawczy: Quirin Berg, Max Wiedemann i Maximilian Vetter

Producent wykonawczy, showrunner, scenarzysta i reżyser (odc. 1, 2, 6): Philip Koch.

Scenarzyści (odc. 2-6): Jana Burbach, Benjamin Seiler.

Reżyser (odc. 3,4,5): Florian Baxmeyer.

Zdjęcia: Christian Rein.

Zwiastun i plakat serialu „Plemiona Europy”

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu