W kolejnym sezonie „Chirurgów” zmierzymy się z pandemią COVID

Wiadomo oficjalnie, że siedemnasty sezon Chirurgów skupi się w głównej mierze na walce z koronawirusem. Jedna z głównych producentek podczas panelu telewizyjnego jednoznacznie stwierdziła, że serial opowiadający o lekarzach ma w obowiązku pokazać ciężką walkę, jaką toczą medycy na pierwszej linii frontu podczas pandemii COVID.

Każdego roku przychodzą do nas lekarze i opowiadają nam swoje najzabawniejsze i najbardziej szalone historie. W tym roku bardziej przypominało to terapię – powiedziała Vernoff – Jesteśmy pierwszymi osobami, z którymi rozmawiają o tych trudnych doświadczeniach. Są bladzi, trzęsą się i starają się nie płakać. Mówią o tym jak o wojnie, do której nie byli przygotowani. To dało nam podstawy do wielu dyskusji na temat postaci Owena (…). Owen w końcu wywodzi się ze środowiska wojskowego, więc akurat on był szkolony dokładnie w tych zagadnieniach, z którymi teraz boryka się większość lekarzy.

Chirurdzy to amerykański serial o tematyce medycznej, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC od 2005 roku. Opowiada o życiu zawodowym i prywatnym grupy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu