Powstanie serial „The Revelations of Becka Paulson”

Kolejna dobra wiadomość dla miłośników prozy Stephena Kinga. Jeden z jego utworów, choć można również napisać, że kolejny z jego utworów, trafi na ekrany. Tym razem małe, bo pozycją Mistrza Horroru zainteresowała się stacja The CW. Jak donoszą źródła, powstanie ekranizacja następnej z historii pisarza.

Wprawdzie jakiś czas temu można już było zobaczyć serial na podstawie The Revelations of Becka Paulson, ale przecież w dobie rebootów wszystko można stworzyć od nowa. Serial The CW ma nosić tytuł Revelations.

Bohaterka opowieści przez przypadek strzela sobie w głowę (narzędzie to gwoździarka). Przeżywa tę niefortunną przygodę, ale ma ona pewne skutki uboczne – kobieta zaczyna rozmawiać z postaciami z rysunków, w tym takimi 3D. Jedną z nich jest Jezus. Ten mówi jej, że bohaterka to jego wysłanniczka, która ma powstrzymać nadciągająca apokalipsę.

Scenariuszem pilota zajęła się Maise Culver. Oczywiście to, czy produkcja dostanie zielone światło na pełen sezon zależy od wielu czynników.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu