Wyczekiwany tryb hordy debiutuje w „DOOM Eternal”

Dziś w DOOM Eternal pojawia się aktualizacja 6.66, zawierająca krwawy cios bezpłatnej zawartości dla wszystkich graczy. Aktualizacja 6.66 to nowy, zręcznościowy Horde Mode, ulepszony BATTLEMODE 2.0, dwa nowe poziomy eksperckie i nie tylko! 

DOOM Eternal swoją premierę miał w zeszłym roku i od tamtego czasu gracze otrzymali dwa dodatki fabularne The Ancient Gods oraz mnóstwo aktualizacji. Jednak deweloperzy z id Software wciąż pracowali nad obiecanym trybem hordy, który właśnie zadebiutował wraz z premierą łatki 6.66, w skład której wchodzą:

Horde Mode

Sprawdź się w rywalizacji z innymi graczami i pnij się w górę rankingów sezonowych w nowym, zręcznościowym Horde Mode.

  • Zaczynasz ze wszystkimi usprawnieniami, runami i ulepszeniami, a jeśli chodzi o broń, masz do dyspozycji jedynie strzelbę bojową. 
  • Pokonaj fale demonów, odblokuj dodatkowe giwery i walcz na trzech pełnych wyzwań poziomach. 
  • Zalicz wszystkie starcia i łamigłówki, aby odblokować ponad 7 nowych skórek, w tym Slayera z DOOM-a II i Slayera motocyklistę. 
  • Rywalizuj ze sobą i innymi Slayerami, aby osiągnąć jak najlepszy wynik w sezonowym rankingu, grając na wyższych poziomach trudności, zaliczając dodatkowe rundy, zabijając specjalne demony, unikając korzystania ze wzmocnionej broni i nie tylko.

BATTLEMODE 2.0 

Zagraj w ulepszonym BATTLEMODE, trybie rywalizacji 2 na 1 dla wielu osób, w którym dwa kontrolowane przez graczy demony mierzą się z jednym, w pełni wyposażonym DOOM Slayerem. Zawiera zupełnie nowy system rankingowy oparty o serie, a także nagrody i matchmaking, rankingi, nową arenę o nazwie Twierdza oraz nowego grywalnego demona – rycerza zgrozy. 

Dwa nowe poziomy eksperckie 

Na poziomach eksperckich Jądro Marsa i *Włócznia Świata zmierz się ze zremiksowanymi starciami z demonami, w których wrażenia z walki będą całkiem nowe. Pokaż światu, że udało ci się opanować te wyzwania godne najwspanialszych Slayerów. 

Aktualizacja 6.66 jest dostępna już dziś, na PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 i PlayStation 5.

*Poziom ekspercki Włóczni Świata wymaga posiadania The Ancient Gods, części drugiej.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu