TOP Naszych ulubionych OST z gier

0
Fabuła w grach jest jednym z najważniejszych elementów poza oczywiście dobrą grafiką i piosenkami, które wpadają nam do głowy i nie planują jej opuścić. Twórcy zatrudniają artystów, którzy stworzą tak dobrą linię melodyczną, że gracze będą słuchać ich piosenek poza rozgrywką.

TOP – Gier video na Halloween

0
Pomimo, że jesteśmy już dawno za Halloween to oficjalnie przedłużamy czas na dreszczyk emocji i gry przy których niejeden z was będzie się bać! Przygotowaliśmy dla was zestawienie trzech gier, w które warto zagrać z okazji Halloween, ale nie tylko...bo przecież kto powiedział, że w straszne gry można tylko ogrywać w okolicach tego święta.

Top 5 najstraszniejszych wampirów w popkulturze

0
Top 5 najstraszniejszych wampirów w popkulturze.

TOP 5 Detektywistycznych gier planszowych

0
Zestawienie najciekawszych gier planszowych, w których liczy się dedukcja i umiejętne łączenie faktów.

Top 5 cykli od Fabryki Słów

0
Oto top 5 cykli od Fabryki Słów.

Stanley Kubrick – top 5 filmów reżysera

0
Stanleya Kubricka nie trzeba nikomu przedstawiać. Spod kamery tego wirtuoza światowego kina wyszło wiele dzieł zaliczanych, niezmiennie od lat, do klasyki filmowej. Wymagający, nieco...

Motyw ducha w książkach

0
Tym razem na tapet wzięliśmy motyw ducha w literaturze.

Każdy był kiedyś młody. Top 3 seriali anime dla młodzieży

1
Top 3 seriali anime dla młodzieży.

5 serii Young Adult, bez których nie wyobrażam sobie życia

0
Kiedy osiąga się pewien etap życia, można usłyszeć, że coś nie wypada, czegoś nie powinno się robić, oglądać, mówić, czytać. W ostatnim przypadku sytuacja dotyczy głównie książek dla dzieci, z nurtu Young Adult lub New Adult. Jakby osiągnięcie jakiegoś wieku magicznie sprawiało, iż to, co dotychczas sprawiało przyjemność, jawi się jako złe i nie przystoi. Nigdy nie zgadzałam się z takim stwierdzeniem, ponieważ wszystko jest dla ludzi, chyba że krzywdzi innych, a przecież mój wybór, nie sprawia bólu postronnym. W swoim wpisie chciałam się skupić na pięciu seriach z nurtu Young Adult, które na zawsze pozostaną w mojej biblioteczce, a ja sukcesywnie wracam do nich, mimo że znam je tak dobrze.

Top 5 najlepszych powieści young adult

0
O co tak naprawdę w tym chodzi? Young adult, ale też young adult fiction, to nic innego jak twory kultury dedykowane nastoletnim czytelnikom w przedziale wiekowym od dwunastego do osiemnastego roku życia.