10 wybitnych kobiet

Top 10 wybitnych kobiet w historii świata

0
Parafrazując Groucho Marxa, za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta.

Top 5 seriali o kobietach

0
Czas na top 5 seriali o kobietach.

Top 5 gier na Dzień Kobiet i Mężczyzn

0
Nie macie pomysłu, jak spędzić wspólny wieczór, a kolejny wypad do kina już was nie ekscytuje?

Top 5 relacji Hate – Love

0
Miłość bywa trudna i czasami zdarza się, że zakochane osoby nie od razu poczuły do siebie miętę. W historii znamy wiele przykładu osób, które na początku były dla siebie jak wrogie, a koniec końców połączyło ich płomienne uczucie i mocne zauroczenie. Dzisiaj pokażemy wam nasze ulubione pary, jakie zaczynały swoją znajomość od raczej negatywnych uczuć, a skończyły jako zgrane pary.

TOP filmów o duchach

0
Niezależnie od tego czy wierzycie w nadprzyrodzone moce, to one i tak często wywołują w nas skrajne emocje.  Boimy się tego czego nie możemy zrozumieć, dostrzec czy sobie wyobrazić. Dzisiaj przychodzimy do was z Topką filmów o duchach, abyście mieli co oglądać. 
ostatni brzeg

Top 5 książek 2021 roku

0
Wybierając poniższe „top 5”, postanowiłam ograniczyć się wyłącznie do pozycji, które ukazały się na polskim rynku w 2021 roku.

Gry planszowe od Świętego Mikołaja

1
Drogi Święty Mikołaju, W tym roku pod choinkę chciałbym dostać… No właśnie - co takiego? Przez cały rok skrzętnie zapisujemy rzeczy, które chcielibyśmy znaleźć pod choinką...

TOP 5 paranormalnych wątków i postaci w k-dramach

W koreańskich serialach twórcy nierzadko sięgają po wątki z gatunku paranormalnych. A że mamy Halloween, poniżej znajdziecie nasze ulubione tytuły, w których pojawia się wspomniana tematyka!

TOP filmów o duchach

0
Ciarki na plecach, dreszcze i gęsia skórka, to częste reakcje jakie odczuwamy kiedy się wystraszymy. Dlaczego więc oglądamy horrory? Bo czasem fajnie jest zobaczyć...

TOP gier planszowych, w których spotkasz ducha

0
Ułatwimy wam wybór najciekawszych gier bez prądy, w których bez tablicy Ouija spotkacie przeróżne zjawy.

TOP 5 szkolnych anime

0
Ciekawe tytuły z gatunku szkolnych anime.