TOP gier dla dwóch graczy

-

Gry online podbijają rynek swoją prostotą i tym, że bardzo łatwo jest nam znaleźć do nich graczy, czy chociażby internetowych przyjaciół. Czasami jednak szukamy gier z myślą o kanapie i dwójce osób. Wiele jest tytułów, które mógłby pasować do tego opisu. Dlatego dzisiaj przychodzimy do was z naszym top pięć gier, w które dobrze się gra we dwie osoby.

A Way Out (Patrycja Szustak)

A Way Out Origin Klucz GLOBALA Way Out to przygodowa, w której waszym celem będzie ucieczka z więzienia. Kluczem do poprawnego i dobrego wykonania w niej zadań jest kooperacja z drugim graczem. Bowiem ten tytuł został przygotowany z myślą o dwójce osób. Poza elementami fabularnymi, twórcy przygotowali także mini gry, w których możecie rywalizować między sobą i zrobić sobie chwilę przerwy przed ucieczką. Wcielacie się tutaj w Leo oraz Vincenta, dla których odbycie ich kar w więziennej celi wydaje się być nierealnym zadaniem. Gra jest naprawdę ciekawa i jeśli poszukujecie tytułu przeznaczonego, dla dwóch osób, to ten będzie idealny dla was! 

It takes Two (Patrycja Szustak)

It Takes Two | Już dostępne do pobrania i zakupu w Epic Games StoreIt Takes Two to platformowa gra, w której wcielacie w Cody i May, którzy są pokłóconą między sobą parą. Zostają wrzuceni w wir przygody w fantastycznym świecie, a jednym z ich zadań będzie naprawienie ich rozpadającego się związku. Jednak nim uda im się wrócić do normalności, czeka ich mnóstwo zadań i nieprzewidzianych sytuacji, w których muszą sobie poradzić razem. Gra przygotowana została z myślą o dwójce graczy, więc możecie na spokojnie zagrać online! Miłość nie zawsze jest łatwa, dlatego możecie wspólnymi siłami pomóc bohaterom rozwiązać ich spór, a przy tym dobrze się bawić.

Unravel 2 (Adrianna Dworzyńska)

Review – Unravel Two | AtomixUnravel 2 to przepiękna gra o postaciach zrobionych z włóczki, która rozwija się w miarę ich wędrówki. Gra opiera się na rozwiązywaniu zadań i zagadek logicznych, mając na uwadze prawa fizyki i współpracując ze sobą. Nasi uroczy, włóczkowi przyjaciele, przemierzają razem miejsca inspirowane Skandynawią, wspólnie stawiając czoła wielu wyzwaniom. Jeden nie może iść dalej bez drugiego. Jednocześnie Unravel 2 oferuje nam prostą, acz interesującą i z początku nieco smutną historię pewnych dzieci, która rozwija się wraz z docieraniem przez nas do kolejnych lokacji. To opowieść o poszukiwaniu światła w świecie pełnym ciemności, oraz o sile przyjaźni i więzów, okraszona przepiękną grafiką, pomysłową mechaniką i niesamowitą, niemal łagodną ścieżką dźwiękową. Co ważne, nie trzeba przechodzić pierwszej części Unravel, by w pełni cieszyć się Unravel 2. To samodzielna i osobna historia, idealna dla dwojga na wspólny, przytulny wieczór w domu.

Seria Trine (Przemek Ekiert)

Trine: Ultimate CollectionChoć zdecydowanie największym uczuciem darzę pierwszą edycję, wiem, iż w tej kwestii przemawia przeze mnie nostalgia. Jeśli szukacie przyjemnego, platformówkowego co-opa, to świetną zabawę zapewni wam każda z czterech wydanych części. Nie musicie nawet ogrywać ich po kolei: bardzo szybko pochłonie was magiczny świat pełen zagadek wymagających zarówno fizycznego refleksu, jak i treningu szarych komórek. Dobrą zabawę zapewnią wygodna kanapa, dzielony ekran i trzech bohaterów do wyboru: każdy o innej profesji, którą będziemy mogli rozwijać w miarę postępów fabularnych. Historia zresztą nie przysporzy wam zbytniego bólu głowy: ot, trzeba po raz kolejny uratować świat. Ale z drugiej strony… czy potrzeba czegoś więcej?

Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów (Paulina Komorowska-Przybysz)

LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów (Digital) od 86,63 zł, opinie - Ceneo.plNa liście top gier dla dwóch graczy nie może zabraknąć pozycji z serii Lego, a najnowsza produkcja, Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów, zdecydowanie zasługuje na docenienie. Jest zabawna, pełna easter eggów ze świata stworzonego przez Lucasa i wymaga od nas kooperacji stanowiąc niekiedy wyzwanie w licznych mini grach tak zręcznościowych jak i logicznych trenując zarówno refleks, koordynację jak i szare komórki graczy.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu