Tom Cruise i najnowsza „Mission: Impossible” przedpremierowo w Cinema City

Lato to czas na szukanie nowych przygód i wypełnianie dni beztroską. Cinema City doskonale zdaje sobie sprawę, że wakacje to nie tylko podróże i plaża, ale również wyjątkowe kinowe przeżycia! W ten weekend zapraszamy na dwie premiery: Naznaczony: Czerwone drzwi oraz Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Dodatkowo dla wszystkich, którzy lubią być na bieżąco, odbędą się pokazy przedpremierowe kolejnej części kultowej sagi Mission Impossible a także familijnej animacji, włączonej do Oferty Rodzinnej, Między nami żywiołami.

Oprócz fantastycznych premier tego lata, wakacyjną atrakcją Cinema City jest loteria „Wygrywa każdy kinoman”. Wszystkie zakupione w lipcu i sierpniu bilety do Cinema City, także te z Oferty Rodzinnej, są przepustką do udziału w letniej zabawie. Każdy bilet kinowy daje nagrodę, wystarczy sprawdzić na stronie loteria.cinema-city.pl jaka wygrana kryje się pod kodem zapisanym na bilecie.

W ostatnim rozdziale przerażającej sagi rodziny Lambertów, filmie Naznaczony: Czerwone Drzwi powraca oryginalna obsada. Aby raz na zawsze pozbyć się demonów, bohaterowie muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny oraz mnóstwem nowych i nieznanych, przerażających strachów, które czyhają za czerwonymi drzwiami. Film wciąga widza w coraz bardziej zakręconą i niesamowitą historię, która wypełnia widza nieustannym napięciem i grozą.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot to pełne przygód animowane dzieło. Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla. Pokazująca, że największą siłą i bronią jest prawdziwa miłość.

W wybranych kinach Cinema City pokazany zostanie film Nostalgia. Felice Lasco po 40 latach wraca do rodzinnego miasta i starej matki. Wiedziony poczuciem winy i tęsknotą, nie zauważa, że dzielnica katakumb, cmentarzysk, nędznych suteren i splątanych uliczek wciąga go jak bagno. Sprzymierzony z walczącym z mafią lokalnym księdzem, niepogodzony z własną mroczną przeszłością mężczyzna szuka w Sanità swojego starego przyjaciela, zapominając o tym, że nostalgia bywa pułapką.

Pokazy przedpremierowe

8-9 lipca: Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF wyruszają na swoją najniebezpieczniejszą misję: muszą wytropić przerażającą nową broń, która zagraża całej ludzkości, zanim wpadnie ona w niepowołane ręce. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony przyjąć do wiadomości, że nic nie jest ważniejsze niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy. W filmie obok plejady gwiazd wystąpi też Marcin Dorociński.

Już od 7 lipca przez cały tydzień w Cinema City odbywać się będą pokazy przedpremierowe filmu Między nami żywiołami. Ta familijna animacja włączona jest do Oferty Rodzinnej. W mieście Żywiołów mieszkają przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Na co dzień nie łączy ich zbyt wiele, ale splot okoliczności sprawia, że Iskra – twarda, wygadana i wybuchowa dziewczyna zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu