Wakacje z rodziną w kinie

W lipcu i sierpniu na ekranach kin pojawią się emocjonujące familijne premiery filmowe, które w Cinema City zobaczyć będzie można w ramach Oferty Rodzinnej. Miss Kraken. Ruby Gillman, Biedronka i czarny kot, Między nami żywiołami czy Lassie. Nowe przygody to filmy, na które czekają najmłodsi i ich rodzice. Te tytuły, a także wszystkie inne oznaczone w repertuarze jako filmy familijne, dostępne są w cenie ulgowej także dla dorosłych. Propozycją objęte są też filmy familijne grane w unikatowych formatach 3D, 4DX, IMAX oraz ScreenX. Dodatkowo, korzystając z Oferty Rodzinnej, można wybierać zestawy przekąsek w specjalnych, promocyjnych cenach.  

Oferta Rodzinna skierowana jest do jednej lub dwóch osób dorosłych z co najmniej jednym dzieckiem. Wszystkie tytuły, przy których można skorzystać z tej propozycji, oznaczone są w repertuarze na stronie cinema-city.pl jako filmy familijne. Wybierając się latem do kina, warto sprawdzić, które tytuły pozwalają na skorzystanie z opcji tańszego zakupu biletów.

Dodatkową wakacyjną atrakcją Cinema City jest loteria „Wygrywa każdy kinoman”. Wszystkie zakupione w lipcu i sierpniu bilety do Cinema City, także te z Oferty Rodzinnej, są przepustką do udziału w letniej zabawie. Każdy bilet kinowy daje nagrodę, wystarczy sprawdzić na stronie loteria.cinema-city.pl jaka wygrana kryje się pod kodem zapisanym na bilecie.

Rodzinne wyjścia do kina i wielka wakacyjna loteria – które filmy zaczarują najmłodszą publiczność Cinema City w te wakacje?

Biedronka i czarny kot

Także młodsi widzowie mogą mieć swoje superbohaterskie kino. Animowana Biedronka i czarny kot wciąga odbiorców w emocjonujące przygody dwójki nastoletnich bohaterów. A wszystko zaczyna się, gdy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić czarną magią i do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Przygoda zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.

Miss Kraken. Ruby Gillman

Historia o słodkiej i trochę zagubionej szesnastolatce Ruby Gillman, która desperacko stara się dopasować do istniejących zasad w liceum, ale przeważnie czuje się po prostu niewidzialna. Dodatkowo nie może spędzać czasu z innymi dziećmi na plaży, ponieważ jej nadopiekuńcza mama zabrania jej wchodzić do wody. Ale kiedy złamie tę zasadę, odkryje, że jest potomkinią wojowniczych Krakenów i ma odziedziczyć tron po Wojowniczej Królowej Siedmiu Mórz. Krakeny są strażnikami oceanów, chronią je przed próżnymi, żądnymi władzy syrenami. Ruby będzie musiała w końcu zaakceptować to, kim jest i zrobić coś wielkiego, by chronić tych, których kocha najbardziej.

Między nami żywiołami

W Mieście Żywiołów mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Na co dzień nie łączy ich zbyt wiele, ale splot okoliczności sprawia, że Iskra – twarda, wygadana i wybuchowa dziewczyna zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie.

Lassie. Nowe przygody

Chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny Gerhardem w podróż na farmę ciotki Flo. Kobieta mieszka tam ze swoimi dziećmi i sunią rasy Jack Russell Terrier. Kiedy Flo i nowi znajomi dowiadują się o znikających w wiosce psach postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska.

Rysiek Superwróbel

Wróbel Rysiek, wychowany przez rodzinę bocianów marzy o tym, by poprowadzić stado. Niestety, ta zaszczytna i odpowiedzialna misja przypada komuś innemu. Rysiek nie może się z tym pogodzić i w pojedynkę wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i przygód. Wkrótce spotyka wróblicę Sonię, przetrzymywaną przez chciwego pawia Zamano. By ją uwolnić, nasz superwróbel musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć bezcenny klejnot. Wymaga to nie tylko zgranej drużyny i wzajemnego zaufania, lecz przede wszystkim umiejętności nabytych od bocianów. Spryt i odwaga znów pomogą małym wróblom osiągać wielkie cele!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu