„The Promised Neverland” – zwiastun filmu live-action na podstawie mangi

W sieci pojawił się zwiastun aktorskiego filmu The Promised Neverland, opartego na mangowej serii o tym samym tytule.

Emma, Norman i Ray to najbystrzejsze dzieci w sierocińcu Grace Field House. Wiodą w placówce spokojne życie, pod opieką Mamy. Pewnego dnia Emma i Norman odkrywają prawdę o świecie zewnętrznym, której nigdy nie mieli poznać. Dzieci bowiem nie trafiają do kochających rodzin, a stają się pożywieniem demonicznych istot. Opiekunki „hodują” je właśnie w tym celu. W dodatku każde dziecko ma wytatuowany na szyi numer porządkowy. Rodzeństwo musi być sprytne, by wyprowadzić Mamę w pole. Stawką jest ich życie.

W filmie wystąpią Minami Hamabe, Jyo Kairi i Rihito Itagaki. Zmianą w porównaniu do mangi będzie na pewno maksymalny wiek, do którego dzieci muszą opuścić sierociniec – w japońskich komiksach jest to 12 lat, w filmie – 16.

>> Polecamy: Gra w kotka i myszkę o wszystko. „The Promised Neverland” – recenzja mang 1–5 <<

The Promised Neverland to słynna w Japonii seria, powstało także anime na jej podstawie. Premierę wersji aktorskiej natomiast zaplanowano na 18 grudnia w japońskich kinach. Nie wiemy gdzie i kiedy produkcja będzie dostępna w Polsce. W naszym kraju mangę The Promised Neverland wydaje Waneko.

Poniżej możecie zobaczyć także galerię zdjęć z filmu.

ŹródłoYouTube
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu