„Incepcja” i inne kinowe hity za 14,90zł w Multikinie!

Kinowe hity wracają na wielki ekran Multikina! Filmy doceniane przez kinomanów i krytyków filmowych ponownie można zobaczyć w kinach sieci Multikino z biletami za 14,90zł.  

 Od 7 sierpnia br. widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie między innymi: Na noże z Danielem Craigiem i Chrisem Evansem w rolach głównych, Salę samobójców. Hejter w reżyserii Jana Komasy, Mamma Mia! Here We Go Again oraz Pewnego razu… w Hollywood w reżyserii Quentina Tarantino.

„Incepcja” i inne kinowe hity za 14,90zł w Multikinie!

Ponadto 12 sierpnia br. po 10 latach od światowej premiery na wielkim ekranie widzowie ponownie zobaczą Incepcję w reżyserii Christophera Nolana. Do filmu zostaną dodane specjalne materiały od dystrybutora, w których Nolan opowie o kręceniu Incepcji oraz część pokazująca jak powstawała produkcja Tenet, która będzie miała premierę 26 sierpnia br.

Najmłodsi kinomani od najbliższego piątku będą mogli zobaczyć takie tytuły jak: Gru, Dru i Minionki, Naprzód oraz Sonic. Szybki jak błyskawica.

Bilety za 14,90zł na Incepcję oraz pozostałe kinowe hity można nabyć w kasach Multikina, przez stronę www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Źródłonota prasowa
GrafikaMultikino
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu