„Stray” – ruszyła przedsprzedaż wydania pudełkowego

Wydawcy Annapurna Interactive i iam8bit, we współpracy dystrybucyjnej ze Skybound Games, ogłaszają, że właśnie rusza przedsprzedaż pudełkowego wydania przygotowanej przez BlueTwelve Studio kociej przygodówki z perspektywy trzeciej osoby pod tytułem Stray.

W Stray gracze wcielą się w bezpańskiego kota, który musi rozwiązać starożytną tajemnicę, aby uciec z dawno zapomnianego cybermiasta i jego oświetlonych neonami alejek oraz ponurego przestępczego półświatka. Po drodze ów kot zaprzyjaźni się z małym latającym dronem, B-12. Niecodzienni towarzysze wspólnie postarają się znaleźć sposób na opuszczenie miasta.

Wydanie pudełkowe Stray na PlayStation 5 zostało wycenione w naszym kraju na 179,99 PLN. Poza płytą z grą zawierać będzie ono także sześć kolorowych kart z grafikami z tego wyjątkowego, cyberpunkowego świata. Premiera edycji fizycznej została zaplanowana na 20 września 2022.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu