„Stranger Things 4” – Netflix publikuje nowy zwiastun i ujawnia tytuły odcinków

Z okazji Dnia Stranger Things Netflix udostępnił zapowiedź oraz ujawnił tytuły odcinków czwartego sezonu serialu.

6 listopada 1983 r. zaginął mieszkający w Hawkins w stanie Indiana Will Byers. Choć mieszkańcy Hawkins dawno zaprzestali poszukiwań, przyjaciele Willa nie poddawali się i trafili w końcu na dziewczynę o tajemniczo brzmiącym imieniu: Jedenastka. Całkowicie samotna uciekinierka skrywała nadprzyrodzoną moc. Jedenastka postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc w poszukiwaniach zaginionego chłopca.

Fani serialu z całego świata obchodzą 6 listopada jako międzynarodowy dzień Stranger Things. Z tej okazji Netflix przygotował dla fanów coś wyjątkowego. Na profilach społecznościowych Netflix można znaleźć najnowsze materiały wideo i wyjątkowe treści, transmisje z wydarzeń dla fanów na żywo oraz zobaczyć limitowaną serię gadżetów dostępnych zarówno przez internet, jak i w sklepach stacjonarnych.

Co ciekawe, w centrum handlowym The Americana at Brand w Los Angeles i przy Times Square w Nowym Jorku otworzyły się pierwsze tematyczne sklepy, w których można kupić wyjątkowe pamiątki oraz serialowe gadżety, a także przypomnieć sobie najsłynniejsze serialowe lokacje, takie jak dom Joyce, salon gier Palace Arcade, centrum handlowe Starcourt Mall, rosyjskie laboratorium, Druga Strona i Hawkins High.

"Stranger Things 4" – Netflix publikuje nowy zwiastun i ujawnia tytuły odcinków

Jednak co ważniejsze, z okazji dnia Stranger Things Netflix opublikował nowy zwiastun czwartego sezonu, który zadebiutuje latem 2022 r.

Chociaż do premiery zostało jeszcze trochę czasu, to ujawniono także tytuły dziewięciu nowych odcinków, z których składa się czwarty sezon.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu