„Blade Runner: Black Lotus” – trailer nowego anime

Blade Runner: Black Lotus to kolejna opowieść osadzona w popularnym dystopijnym, cyberpunkowym świecie. Serial powstał dzięki współpracy amerykańskich i japońskich twórców, a jego premiera już niebawem.

Jak możemy przeczytać, akcja nowego Blade Runnera rozgrywać się będzie w Los Angeles roku 2032. Młoda kobieta budzi się bez wspomnień, ale z zabójczymi umiejętnościami. Początkowo dysponując tylko zablokowanym dyskiem i tatuażem czarnego lotosu, rusza na poszukiwanie osób, które mogą pomóc jej odnaleźć zagubioną tożsamość.

Serial liczyć będzie 13 odcinków. Dwa początkowe epizody udostępnione zostaną na platformie Crunchyroll już za tydzień, 14 listopada (polskiego czasu). W produkcję zaangażowano reżyserów Shinjiego Aramaki (Ultraman) oraz Kenjiego Kamiyamę (Ultraman, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex). Wśród producentów znalazł się Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop, Samurai Champloo). Opening Blade Runnera: Black Lotus, Feel You Now, wykonuje Alessia Cara, zdobywczyni nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta w 2018 roku.

Poniżej prezentujemy zwiastun produkcji oraz wideo prezentujące kulisy produkcji.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu