„Squid Game 2” – nowe nazwiska w obsadzie, a wśród nich gwiazdy k-popu

Squid Game 2 nie pozwala o sobie zapomnieć! 29 czerwca potwierdzono, że w kontynuacji netflixowego hitu pojawi się kilka głośnych w koreańskiej popkulturze osób.

Wcześniej potwierdzono, że na ekranach ponownie zobaczymy kilka znanych z pierwszego sezonu twarzy: Jung-jae Lee (protagonista Gi-hun), Byung-huna Lee (prowadzący grę) oraz Ha-juna Wi (funkcjonariusz Jun-ho). Dołączą do nich Si-Wan Im (aktor i piosenkarz, były członek zespołu ZE:A), Ha-Neul Kang (When the Camellia Blooms, The Pirates: The Last Royal Treasure), Sung-Hoon Park (Joseon Exorcist, Into the Ring) i Dong-Geun Yang (raper, producent muzyczny i aktor, Ruler of Your Own World).

Teraz do obsady dodano nazwiska, obok których nie sposób przejść obojętnie. W Squid Game 2 zobaczymy znanych z serialu Sweet Home Gyu-young Park i Jin-wooka Lee, Ae-shim Kang (Tell Me What You SawAnother Way) czy Davida Lee (Klasa ItaewonLinia frontu). Obok nich wystąpią osoby wciąż stawiające pierwsze kroki w aktorstwie: Yu-ri Jo (solowa wokalistka, była członkini zespołu Iz*One), Ji-an Won (If You Wish Upon Me) i Jae-won No (DittoLove at the End of the Century).

Najwięcej szumu wśród koreańskich internautów wzbudziła obecność w obsadzie Seung-hyuna Choi, znanego także tako T.O.P, członek kultowego zespołu BigBang, który powraca do aktorstwa po blisko sześciu latach. W ostatnim czasie wokół jego nazwiska krążyły liczne kontrowersje, przez co w sieci pojawiło się wiele komentarzy deklarujących brak zamiaru obejrzenia Squid Game 2, właśnie z powodu obecności T.O.P w obsadzie.

Netflix potwierdził, że 23 czerwca odbyło się czytanie scenariusza, w którym wzięli udział wszyscy aktorzy związani z tytułem. Zdjęcia mają rozpocząć się tego lata.

Czekacie na kontynuację Squid Game?

ŹródłoAllKpop
GrafikaAllKpop
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu