Spędź „Halloween z AMC”

Jak przekonują naukowcy, na odbiór strasznych filmów wpływa to, czy znajdujemy się w bezpiecznym otoczeniu. Usiądźcie więc wygodnie na własnej kanapie, przygotujcie ciepły koc i 31 października o 22:00 włączcie kanał AMC, gdzie czekać będzie na Was siejący postrach Michael Myers! Tego dnia możecie obejrzeć maraton z aż trzema filmami z kultowej serii: Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa, Halloween – 20 lat później oraz Halloween: Powrót.  

„HALLOWEEN Z AMC”

HALLOWEEN 6: PRZEKLEŃSTWO MICHAELA MYERSA  10.2020 22:00

W jedną przerażającą noc, siejący terror zamaskowany Michael Myers zmienił Halloween na zawsze. Sześć lat po tym, jak miał zginąć w pożarze, Myers powraca, by ponownie zabijać i tym razem nie ma przed nim ucieczki! W miarę jak zabójcza wściekłość maniakalnego mordercy dochodzi do mrożącego krew w żyłach punktu kulminacyjnego, jego długo ukrywane i szokujące sekrety zostają ujawnione…

Tytuł: Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa (Halloween VI: The Curse of Michael Myers)

Reżyser: Joe Chappelle

Występują: Donald Pleasence, Paul Rudd, Marianne Hagan, Mitchell Ryan

HALLOWEEN – 20 LAT PÓŹNIEJ 31.10.2020 23:45

Laurie Strode, dyrektorka prywatnej szkoły, wciąż zmaga się z przerażającymi wspomnieniami o maniakalnym mordercy Michaelu Myersie sprzed dwudziestu lat. Po sfingowaniu swojej śmierci kobiecie wydaje się, że jest bezpieczna, jednak Myers nagle się pojawia, by dokonać zemsty. Laurie i jej uczniowie staną się nowymi ofiarami Michaela, jeśli ona nie zdoła pokonać swoich największych lęków i raz na zawsze pozbyć się zła.

Tytuł: Halloween – 20 lat później (Halloween H20: 20 years later)

Reżyser: Steve Miner

Występują: Jamie Lee Curtis, Adam Arkin, Michelle Williams, Josh Hartnett

HALLOWEEN: POWRÓT  31.10.2020 1:30.

Producenci reality show w DangerTainment wybrali Rudy’ego, Billa i grupę nastolatków szukających wrażeń, by spędzili jedną, wypełnioną zabawą noc w rodzinnym domu seryjnego mordercy – Michaela Myersa. Jednak planowana transmisja na żywo staje się śmiertelnie niebezpieczna, a wieczór pełen wrażeń zmienia się w noc z horroru, gdy sam Michael decyduje się dołączyć do imprezy.

Tytuł: Halloween: powrót (Halloween VIII: Resurection)

Reżyser: Rick Rosenthal

Występują: Busta Rhymes, Bianca Kajlich, Sean Patrick Thomas, Tyra Banks Jamie Lee Curtis.

Źródłonota prasowa
GrafikaAMC Polska
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu