Pełny zwiastun historycznego serialu „Barbarzyńcy” od Netfliksa

Barbarzyńcy to nowy, wysokobudżetowy serial historyczny Netflixa. Pełny zwiastun zapowiada efektowną produkcję! Jesteście gotowi?

Tytuł opowiadać będzie prawdziwą historię legendarnej bitwy w Lesie Teutoburskim z 9 roku n.e. Od lat rywalizujące ze sobą plemiona germańskie muszą zapomnieć o starych zatargach i stanąć ramię w ramię przeciwko Rzymskiemu Imperium.

Produkcja zadebiutuje w ofercie platformy już 23 października 2020. Wciąż jednak niespodzianką jest liczba odcinków, które zostały zaplanowane na pierwszy sezon. W rolach głównych wystąpią David Schütter, Laurence Rupp i Bernhard Schütz. Za reżyserię odpowiadają Steve Saint Ledger (Wikingowie) oraz Barbara Eder.

ŹródłoNa ekranie
GrafikaNa ekranie
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu