Wybrano nową Kleopatrę?

Produkcji o Kleopatrze nigdy za wiele. Właśnie okazało się, że w planach jest kolejny obraz opowiadający o życiu i dziejach królowej Egiptu. W rolę Kleopatry wcieliło się już kilka aktorek, do dziś najbardziej pamięta jest gra Elizabeth Taylor. A kto zostanie nową władczynią Egiptu?

W produkcji, do której scenariusz napisała Laeta Kalogridis, znaleziono już podobno reżyserkę oraz odtwórczynię głównej roli. Tą pierwszą jest Patty Jenkins, a drugą… Nową Kleopatrą ma zostać Gal Gadot. Obie panie współpracowały już ze sobą przy okazji filmów o przygodach Wonder Woman.

Co sądzicie o wyborze. Warto dodać, że aktorka będzie również producentką obrazu o Kleopatrze. Kiedy wieść obiegła świat, pojawiły się głosy sprzeciwu. Amerykanie stwierdzili bowiem, że nowa królowa Egiptu jest za biała. Czy wy też tak uważacie?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu