„Songbird” – KJ Apa w zwiastunie filmu o… COVID-23

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu Songbird, w którym zagra między innymi gwiazda serialu Riverdale KJ Apa.

W thrillerze wirus COVID-23 zmutował, a świat jest już w trakcie czwartego lockdownu. Zarażeni Amerykanie są siłą wyciągani z domów i zmuszani do pobytu w obozach objętych kwarantanną, nazywanych Q-Zones, z których tak naprawdę nie ma ucieczki. Nieustraszony Nico, będący odporny na śmiertelnego wirusa, znajduje nadzieję i miłość u boku Sary, mimo że lockdown zakazuje fizycznego kontaktu. Kiedy pojawia się możliwość, że dziewczyna jest zarażona, Nico przemierza ulice Los Angeles, desperacko poszukując czegoś, co uratuje jego wybrankę przed zamknięciem w obozie… albo gorzej.

W Nico wcieli się wspomniany KJ Apa, a Sarę odegra Sofia Carson. W obsadzie są jeszcze Demi Moore, Bradley Whitford, Craig Robinson, Alexandra Daddario, Paul Hauser i Peter Stormare. Za kamerą zasiadał Adam Mason, a scenariuszem zajął się zarówno on, jak i Simon Boyes.

STXfilms nie podało jeszcze daty premiery Songbird.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu