Michael Myers w teaserze „Halloween zabija”

Blumhouse Productions i Universal Pictures opublikowały nowy teaser Halloween zabija, w którym zobaczymy krwawy powrót Michaela Myersa.

W nadchodzącym sequelu ponownie zobaczymy także Anthony’ego Michaela Halla jako Tommy’ego Doyle’a, który po raz pierwszy pojawił się jeszcze jako dziecko w oryginalnym Halloween. Nowy film omija wcześniej stworzone kontynuacje, takie jak chociażby Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa.

W produkcji pojawią się również Nancy Stephens jako Marion, Robert Longstreet jako Lonnie Elam i Kyle Richards jako Lindsey Wallace. Co więcej, twórca i kompozytor pracujący przy oryginale, John Carpenter, ponownie zajmie się muzyką zarówno do zapowiadanego Halloween zabija, jak i planowanego jeszcze drugiego obrazu – Halloween Ends.

Za kamerą raz jeszcze zasiądzie David Gordon Green, który współtworzył scenariusz z Dannym McBride’m i Scottem Teemsem.

Premierę Halloween zabija zaplanowano na 15 października 2021 roku, a Halloween Ends – 14 października 2022 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu