Serial „Mroczna wieża” na horyzoncie?

Stało się, serial na podstawie powieści Stephena Kinga staje się faktem!

Fani króla horroru powstać! Serial na podstawie książki autorstwa Stephena Kinga nadchodzi i zapoiwiada się naprawdę dobrze!

Próba stworzenia serialu Mroczna wieża jest podjęta przez Mike’a Flanagana, twórcę takich seriali Netflix, jak Nawiedzony dom na wzgórzu, Msza o północy i Klub nocny, a także reżyser adaptacji Stephena Kinga Gra Geralda i Doktor Sen. Flanagan powiedział Deadline, to jego projekt „Święty Graal”, coś, o czym „marzył” przez ponad połowę swojego życia.

Oto obecny stan i wizja jego adaptacji:

Napisałem pilota, postrzegamy go jako serial, który będzie trwał co najmniej pięć sezonów. A żyjąc z tym projektem tak długo, jak długo żyję, mam ogromną jego ilość wypracowaną w moim mózgu. Ale mam scenariusz pilotażowy, z którego jestem zachwycony, i bardzo szczegółowy zarys pierwszego sezonu oraz szerszy zarys kolejnych sezonów. Myślę, że w końcu, jeśli uda nam się to uruchomić, jest kilku innych pisarzy, których chcę włączyć w ten proces, z którymi pracowałem wcześniej; Myślę, że byłyby naprawdę fantastyczne do bardzo małego, intymnego pokoju pisarzy, w którym możemy dalej je łamać.

Flanagan powiedział, że jego wersja materiału jest zupełnie inna niż film z 2017 roku (co oznacza, że nie spodziewaj się zobaczyć Idrisa Elby jako Rewolwerowca lub Matthew McConaugheya jako Człowieka w czerni). Ale powiedział również, że poza pięcioma sezonami telewizyjnymi widział także, jak po programie następują „dwa samodzielne filmy fabularne”.

ŹródłoScreencrush
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu