„Hunters” ponownie wyruszają na polowanie, trailer 2. sezonu

Amazon Studios zaprezentowało pierwszy zwiastun nadchodzącego drugiego i zarazem ostatniego sezonu thrillera akcji Hunters, w którym Logan Lerman wciela się w młodego amerykanina żydowskiego pochodzenia, który dołącza do zespołu łowców mających wyśledzić wszystkich ukrywających się i spiskujących wysoko postawionych nazistów.

Najnowszy zwiastun Hunters pokazuje dojrzalszego Jonaha kontynuującego zemstę na nazistach ukrywających swoją tożsamość. Wygląda też na to, że jednym ze ściganych będzie nie kto inny, jak sam Adolf Hitler, który okazał się żywy podczas finału poprzedniego sezonu.

„Po wypadku, który zniweczył ich wyczyny w Europie, Łowcy muszą zjednoczyć siły, by wytropić najbardziej niesławnego nazistę w historii, Adolfa Hitlera, który ukrywa się w Ameryce Południowej”

— czytamy w streszczeniu.

„Tymczasem spojrzenie w przeszłość ujawnia, że Meyer Offerman (Al Pacino) napotyka zagrożenie, które może rozwikłać jego sekret i ujawnić prawdziwą tożsamość, co może w fundamentalny sposób wpłynąć na życie wszystkich Łowców”.

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial opowiada historię grupy znanej jako Łowcy mieszkającej w Nowym Jorku w 1977 roku. Jej członkowie odkrywają, że dookoła nich mieszkają setki byłych, wysokich rangą, nazistowskich urzędników, którzy nieustannie spiskują w celu stworzenia Czwartej Rzeszy w Stanach Zjednoczonych. Łowcy podejmują decyzję, by połączyć siły i wyruszają na krwawą misję, by postawić nazistów przed wymiarem sprawiedliwości oraz pokrzyżować ich plany odbudowania Rzeczy.

.

Obecnie w Hunters grają Logan Lerman, Al Pacino, Dylan Baker, Jerrika Hinton, Lena Olin, Josh Radnor, Tiffany Boone, Carol Kane, Louis Ozawa, Kate Mulvany i Greg Austin. Serial został stworzony, napisany i wyprodukowany przez Davida Weila, który jest także jego showrunnerem. Produkcja ma powrócić 13 stycznia 2023 roku wyłącznie w Prime Video.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu