„Rojst Millenium” – finał kultowej trylogii już w lutym w Netflix

Grzechy przeszłości dopadną każdego, a brutalna prawda wyjdzie na jaw.

Już 28 lutego 2024 roku, zarówno najwierniejsi fani kultowej serii, jak i widzowie, którzy dopiero rozpoczną swoją podróż do mrocznego i dusznego świata trylogii Rojst, cofną się w czasie, by dotrzeć do sedna dotychczasowych śledztw i wspomnień. Przewodnikiem po przeszłości będzie postać młodego kierownika hotelu Centrum, stawiającego pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze, zagrana brawurowo przez Filipa Pławiaka. U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, a znani bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Odkryją, gdzie zrodził się i dokąd zmierza cały mrok kryjący się w lesie na Grontach.

  • Reżyseria:  Jan Holoubek
  • Scenariusz: Jan Holoubek, Kasper Bajon
  • Producent: Edyta Krajewska
  • Zdjęcia: Maciej Sobieraj
  • Produkcja: Entrego sp. z o.o.
  • Obsada: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Filip Pławiak, Piotr Fronczewski, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Janusz Gajos,  Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, Ewelina Starejki, Marcin Bosak, Vanessa Aleksander, Wanda Marzec, Mikołaj Chroboczek, Konrad Eleryk, Tomasz Sapryk, Marianna Gierszewska, Wojciech Kalarus, Maria Kania, Michalina Łabacz, Antoni Sałaj i inni.
  • Liczba odcinków: 6
ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu