Robert Lewandowski inwestuje w polskie gry. Movie Games zapowiada pracę nad grami sportowymi

Można powiedzieć, że w ostatnim czasie Robert Lewandowski pojawia się praktycznie wszędzie. Tym razem piłkarz zainwestował w studio tworzące gry wideo.

Nie tak dawno temu, bo w marcu, w sieci pojawiła się informacja, że na jesieni zobaczymy serial animowany z Robertem Lewandowskim, a chwilę wcześniej piłkarz sygnował swoim nazwiskiem kawę. Jednak na tym inwestycje Lewego się nie kończą, ponieważ teraz zainwestował w studio Movie Games zajmujące się tworzeniem gier wideo i na swym koncie mają takie produkcje jak Drug Dealer Simulator czy Lust from Beyond.

Z informacji podanej przez Wirtualne Media wiemy, że Robert Lewandowski wesprze studio nie tylko pod kątem inwestycyjnym, ale także wizerunkowym i częściowo merytorycznym, ponieważ Movie Games ma w planach stworzenie gry sportowej.

Aczkolwiek nie będzie to symulator taki jak FIFA, a jak twierdzi piłkarz „możliwość pokazania piłki nożnej od kuchni”, co też potwierdza prezes spółki, Filip Szklarzewski.

Wszystkie najpopularniejsze gry piłkarskie skupiają się na tych kluczowych 90 minutach, my chcemy przedstawić pozostałe 22 i pół godziny oczekiwania na to wydarzenie. Takich gier, luźno inspirowanych formą popularnych seriali dokumentalnych o zespołach piłkarskich i nie tylko pokazujących historie zza kulis jeszcze nikt nie robił, co stawia nas w bardzo uprzywilejowanej pozycji. Ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszył się serial „The Last Dance”, który przybliżył sukces Michaela Jordana i Chicago Bulls, gdzie wydarzenia na parkiecie były tylko tłem całej historii. Jesteśmy przekonani, że tak jak produkcje filmowe o tej tematyce, tak i nasze gry jako nowy pośrednik przekazywania emocji, zainteresują szerokie grono odbiorców

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu