„Kosmiczny wykop” – zwiastun i data premiery kreskówki z Robertem Lewandowskim

0
Jesienią na antenie TVN i Siódemki, a także w Playerze zadebiutuje pierwsza animacja z międzynarodową gwiazdą piłki nożnej – Robertem Lewandowskim – w roli głównej!

Kosmiczny wykop to animacja dla całej rodziny, a szczególnie dla najmłodszych jej członków w wieku od 6 do 12 lat. Historia zabierze widzów na kosmiczną planetę Spaceball, na którą pewnego dnia, wskutek nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, trafia najpopularniejszy polski piłkarz. Na miejscu RL-9 dostanie do wykonania trudną misję. Będzie musiał skompletować bardzo nietypową drużynę, a następnie poprowadzić ją do zwycięstwa podczas Galaktycznej Ligi. Kosmiczny wykop to kreskówka o kulisach najpopularniejszego na świecie sportu, ale przede wszystkim o uniwersalnych wartościach, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja, empatia.

Obejrzyjcie zwiastun:

Animacja połączy świat science fiction ze sportowym. Kosmiczny wykop to efekt współpracy TVN, Bartka Kędzierskiego (scenarzysta i reżyser, twórca Włatców móch) z Pawłem Pewnym (pomysłodawca projektu) oraz Orange Animation Studio.

Pierwszy, liczący 26 odcinków, sezon Kosmicznego wykopu zadebiutuje na antenie TVN, Siódemki oraz Playera już jesienią!

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.