Bethesda zapowiada aktualizację międzygeneracyjną dla „DOOM Eternal” i „The Elder Scrolls Online”

Firma Bethesda zapowiedziała pierwsze tytuły z aktualnej generacji, które będą dostępne na PlayStation 5 i Xboksie Series X.

Premiera nowych konsol tuż za pasem i wielu wydawców pragnie zapewnić graczom komfortową możliwość odpalenia posiadanych przez siebie gier na nadchodzących urządzeniach.

Kolejnym wydawcą okazała się Bethesda, która poinformowała, że DOOM Eternal i The Elder Scrolls Online otrzymają bezpłatną opcje zaktualizowania gier do wersji na najnowsze konsole. Te mają być dostępne już w momencie premiery nowych platform w ramach wstecznej kompatybilności.

A biorąc pod uwagę, że w dniach 7-9 odbędzie się na oficjalnym kanale Twitch wydarzenie QuakeCon At Home można być pewnym, że to nie jedyna niespodzianka, jaką ma w zanadrzu Bethesda. Kończąc już ten news pragnę przypomnieć o recenzji gry DOOM Eternal, która została opublikowana jakiś czas temu.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu