„Raised by Wolves” HBO Max pokazało trailer z datą premiery

HBO Max ujawnia zwiastun, plakat oraz datę premiery Raised by Wolves. Wyczekiwanego serialu produkcji Ridleya Scotta.

Fabuła Raised by Wolves skupia się na dwóch androidach, których misją jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej planecie. Kiedy rozrastającej się ludzkiej kolonii grozi rozłam w strukturze społecznej przez różnice religijne, androidy dowiadują się, że kontrolowanie wierzeń jest zdradliwym i trudnym zadaniem którego konsekwencje mogą potoczyć się w nieodpowiednim kierunku.

Zarówno plakat jak i trailer robią ogromne wrażenie zapowiadając kawałek porządnego sci-fi z rewelacyjną scenografią i efektami specjalnymi. Jednak nie powinno to dziwić, gdy spojrzy się na spis nazwisk odpowiedzialnych za tę produkcję. Premiera przewidziana jest na 3 września.

„Raised by Wolves" HBO Max pokazało trailer z datą premiery

W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Amanda Collin (A Conspiracy of Faith, A Horrible Woman), Abubakar Salim (Fortitude, Jamestown), Winta McGrath (Aloft, Red Dog: True Blue), Niamh Algar (The Virtues, Calm With Horses), Jordan Loughran (The Infiltrator, Emerald City), Matias Varela (Narcos, Point Break), Felix Jamieson (Game of Thrones, The Ghost), Ethan Hazzard (The Long Song, Damned), Aasiya Shah (Call the Midwife, Unforgotten), Ivy Wong (Star Wars: Rogue One, Maleficent 2) i Travis Fimmel (Vikings).

Serial jest produkowany przez Scott Free Productions, z udziałem Ridleya Scotta, pisarza i twórcy Aarona Guzikowskiego, Davida W. Zuckera (Człowiek z Wysokiego Zamku), Jordana Sheehana (Terror), Adama Kolbrennera (Więźniowie) i Marka Huffama (Marsjanin) pełniących rolę producentów wykonawczych.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu