Riot zapowiada drugi sezon „Arcane” i przypomina o „Project L”

Arcane podbiło serca wielu osób na całym świecie.

Dziewięcioodcinkowa produkcja animowana opisująca wydarzenia w Piltover i Zaun, lokacjach z fikcyjnego świata Runeterry, zachwyciła i wciągnęła niejednego. Fani League of Legends zyskali możliwość poznania genezy kilku postaci, ze szczególnym uwzględnieniem Jinx, Vi, Caitlyn, Viktora oraz Jayce’a. Twórcy dawkowali widzom emocje, nie decydując się na  wypuszczenie całości produkcji na raz; na Netflixie pojawiały się trzy odcinki w tygodniu.

Z okazji zakończenia emisji Arcane w minioną sobotę, 20 listopada, twórcy mieli dla fanów Runeterry dwie wiadomości.

Po pierwsze, drugi sezon Arcane powstanie. Produkcja już trwa. Przyjdzie nam poczekać krócej niż na pierwszy sezon (który powstawał przez 6 lat!), ale premiera raczej nie nastąpi w 2022 roku.

Riot zapowiada drugi sezon "Arcane" i przypomina o "Project L"Po drugie, Riot przypomniał o Project L: bijatyce utrzymanej w kreskówkowej konwencji 2D z udziałem postaci znanych z uniwersum League of Legends. Pierwsze zapowiedzi pojawiły się w 2018 roku, jednak od tamtej pory o projekcie słuch zaginął. Poniżej możecie obejrzeć krótki film opowiadający o zmianach, jakie zaszły na przestrzeni 3 lat. Ale uwaga! Klip może Wam nieco zaspoilerować jedną z istotnych scen trzeciego aktu Arcane.

Oglądaliście Arcane? Będziecie wyczekiwać drugiego sezonu lub nowej gry?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu