„Razem z André Rieu. Muzyka z Magicznego Maastricht”: w Multikinie ruszyła sprzedaż bietów na najnowszy koncert Mistrza Walca

André Rieu powraca, by podnieść swoich fanów na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości. Multikino zaplanowało aż cztery terminy pokazów najnowszego show z rodzinnego miasta Artysty – koncert Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht będzie można zobaczyć w kinach sieci 9 września o godzinie 15:00 i 18:00 oraz 30 września o godz. 15:00 i 18:00.

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: Amore – mój hołd dla miłości, André Rieu, czyli 70 lat młodości czy Zatańczymy?, przyszedł czas na kolejne kinowe show.

W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości.

– mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent.

Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show.

W koncercie Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

„Razem z André Rieu. Muzyka z Magicznego Maastricht”: w Multikinie ruszyła sprzedaż bietów na najnowszy koncert Mistrza Walca

Zjednoczmy się bezpiecznie przed kinowymi ekranami w muzyce, tańcu i radości! Na jubileuszowy koncert z rodzinnego miasta André Rieu zapraszamy 9 września o godzinie 15:00 i 18:00 i 30 września o godz. 15:00 i 18:00 do kin sieci Multikino w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Jaworznie, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu (Multikino 51, Multikino Malta), Radomiu, Rumii, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Sopocie, Szczecinie, Tychach, Warszawie (Multikino Młociny, Multikino Targówek, Multikino Ursynów, Multikino Złote Tarasy), Włocławku, Wrocławiu i Zabrzu.

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na www.multikino.pl.

9.09.2020 | środa | 15:00             9.09.2020 | środa | 18:00

30.09.2020 | środa | 15:00           30.09.2020 | środa | 18:00

Koncert Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht
Jubileusz 15-lecia słynnych koncertów plenerowych na placu Vrijthof
Koncert z polskimi napisami

Dystrybutor: www.nazywowkinach.pl

Koncert trwa 140 minut (w tym jedna przerwa)

Źródłonota prasowa
GrafikaMultikino
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu