„Welcome to the Blumhouse” z nowym zwiastunem. Duża ilość grozy!

Amazon Prime Video opublikował oficjalny zwiastun pierwszej części antologii horrorów Welcome to the Blumhouse, które będą dostępne na platformie już w przyszłym miesiącu!  Łącznie zadebiutuje osiem filmów, z których cztery zobaczymy już w tym roku.

Za produkcję całości odpowiedzialny jest dom horroru Jasona Bluma, znany również jako Blumhouse, któremu rozgłos przyniosły tytuły takie jak: Uciekaj!, Split czy Naznaczony. Według dostępnych opisów filmy te będą oscylować wokół tematyki rodziny i miłości jako sił zarazem zbawiennych, jak i niszczycielskich. Tytuły otrzymamy w parach, więc czekają nas długie i straszne wieczory. I tak 6 października ukażą się The Lie i Black Box, a 13 października Evil Eye oraz Nocturne. Ostatnie cztery filmy pojawią się w 2021 roku.

Opisując w kilku słowach – The Lie został wyreżyserowany przez Veenę Sud, a występują w nim Mireille Enos, Peter Sarsgaard i Joey King. Tytuł ten opowiada historię rodziców, których nastoletnia córka przyznaje się do impulsywnego zabicia swojej najlepszej przyjaciółki. Zdesperowane małżeństwo zrobi wszystko, by ukryć przerażającą prawdę.

Black Box to historia mężczyzny, który traci w wypadku samochodowym swoją pamięć. Wkrótce przechodzi bolesne eksperymentalne leczenie, w wyniku którego zaczyna kwestionować swoją tożsamość. Wyreżyserowany przez Emmanuela Osei-Kuffoura Jr., w aktorskich rolach zobaczymy: Mamoudou Athie, Phylicię Rashad, Amandę Christine.

Kolejny film powstał na podstawie audiobooka o tym samym tytule Evil Eye – napisanego przez Madhuri Shekar. Pozornie doskonały romans zmienia się w koszmar, kiedy matka zaczyna podejrzewać, że nowy chłopak jej córki jest powiązany z jej własną, mroczną przeszłością. Reżyseria: Elan Dassani, Rajeev Dassani, a w obsadzie zobaczymy nazwiska takie jak:  Sarita Choudhury, Sunita Mani, Omar Maskati, Bernard White.

I ostatni Nocturne to opowieść o elitarnej szkole artystycznej, w której pewna nieśmiała uczennica muzyki zaczyna niespodziewanie przyćmiewać swoją bardziej utalentowaną i towarzyską siostrę. Wszystko dzięki tajemniczemu notatnikowi, który należał do niedawno zmarłej koleżanki. Film wyreżyserowany przez Zu Quirke, w głównych rolach zobaczymy: Sydney Sweeney, Madison Iseman i Jacques Colimon.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu