Vanessa Kirby i Sebastian Stan wystąpią razem w filmie

Aktorka znana chociażby z filmu Hobbs i Shaw oraz aktor wcielający się w postać Zimowego Żołnierza zagrają razem w filmie. Będzie to dramat opowiadający o imigrantach. Poza tą dwójką w produkcji pojawi się kilka innych znanych nazwisk.

Kto wystąpi w obrazie The Brutalist poza Vanessą Kirby i Sebastianem Stanem? Lista ma kilka nazwisk: Joel Edgerton, Marion Cotillard, Mark Rylance, Isaach De Bankolé, Alessandro Nivola, Raffey Cassidy i Stacy Martin. Reżyserią filmu zajmuje się Brady Corbet.

Głównym bohaterem historii jest wizjoner László Toth (w tej roli Edgerton). On i jego żona Erzsébet opuścili powojenną Europę i przenieśli się do Ameryki, by tam wieść spokojniejsze życie. Pewnego dnia do ich warsztatu przychodzi pewien klient – zmieni on życie dwójki protagonistów.

Premiera obrazu w styczniu 2021 roku.


Źródło: Sebastian Stan
Vanessa Kirby

Grafikaimdb.com
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu