Polecamy na sierpień – filmy

-

Połowa wakacji już za nami! Ależ ten czas szybko leci. A wszystko przez te filmy, które wchodzą do kin. Tak, to na pewno one odpowiadają za to, że tak szybko nam czas przecieka przez palce. Idziesz do kina, oglądasz produkcje i nagle masz dzień za sobą. W sierpniu będziemy mogli odpocząć. Nie pojawi się za wiele premier, jednak jest kilka perełek, na które warto się wybrać. 
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, reżyseria David Leitch

Miesiąc zaczniemy z przytupem. Od szybkiego, wściekłego i zapewne niezwykle zabawnego filmu. Znając tę dwójkę bohaterów i ich pomysły, na pewno nie będziemy się nudzić. A każdy kolejny klip promujący film tylko utwierdza nas w tym przekonaniu. Hobbs i Shaw wyruszą na wspólną misję! Będą walczyć z Czarnym Supermanem! Czy trzeba jeszcze jakiejś reklamy?

https://youtu.be/9kC_lXLHP2c

Pavarotti, reżyseria Ron Howard

Wolicie coś bardziej ambitnego? Nie ma sprawy. Może zainteresuje was film o Pavarottim, jednym z najsłynniejszych śpiewaków operowych. Nie ma co się rozpisywać o tej produkcji, warto przeczytać jej recenzję i podjąć decyzję, czy wybrać się na obraz do kina.

Toy Story 4, reżyseria Josh Cooley

Nie możemy zapominać o… czymś dla młodszych widzów. Choć tak po prawdzie, także i starsi wybiorą się na tę produkcję, zwłaszcza ci, którzy wychowali się na serii. Gadające zabawki powracają. Czeka na nie kolejna przygoda! I nowe niebezpieczeństwa zewnętrznego świata. Jak sobie z nimi poradzą?

Upiorne opowieści po zmroku, reżyseria André Øvredal

Nie zapominajmy o dawce strachu! Horrorem, na jaki warto zwrócić uwagę w sierpniu, jest ten André Øvredala. Zapowiedź buduje klimacik, dodatkowy bonus to nazwisko Guillermo del Toro. Jeśli znacie historie, na kanwie jakich powstał film, wiecie, czego możecie się spodziewać.

Pewnego razu… w Hollywood, reżyseria Quentin Tarantino
Quentina Tarantino nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jego filmy albo się uwielbia, albo nie. A o tej produkcji jest już głośno od jakiegoś czasu. Teraz będzie można sprawdzić, o co tyle hałasu, bo w sierpniu wchodzi ona do kin.

https://youtu.be/ZSS2Z9sutO8

Gdzie jesteś, Bernadette?, reżyseria Richard Linklater

Cate Blanchett w nowym filmie. Główna bohaterka miała wszystko: dom, rodzinę, przyjaciół. Pewnego dnia zaginęła, nikt nie wie, co się z nią stało. Wszelkie znaki wskazują na to, że uciekła. Ale dlaczego? Zapewne odpowiedź na to pytanie znajdziemy w filmie.

Świat w ogniu, reżyseria Ric Roman Waugh

Tęskniliście za tą serią? W takim razie w sierpniu pojawi się trzeci film wchodzący w jej skład. Gerard Butler znowu będzie ochraniał prezydenta i znowu wpakuje się w poważne tarapaty. Tym razem na szali nie leży tylko życie człowieka, ale i dobre imię bohatera.

Królowe zbrodni, reżyseria Andrea Berloff

Podam wam trzy powody, dla których warto iść na ten film. Pierwszy, Elisabeth Moss. Drugi, Melissa McCarthy. Trzeci, Tiffany Haddish. Dramat, akcja, sensacja… A trailer zaostrza apetyt na więcej.

 

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu