Polecamy na grudzień – filmy

-

Powoli rok zbliża się ku końcowi. Nadchodzą święta, kilka dni odpoczynku w gronie najbliższych, delektowania się pysznymi potrawami i oddawania się ulubionym czynnościom. Jedną z nich może być oglądanie filmów! Kto nam zabroni wyjść do kina? Nikt! A pojawi się kilka produkcji, które warto obejrzeć. 
Czarne święta, reżyseria Sophia Takal

Oczywiście w grudniu pojawi się mnóstwo propozycji dla młodszych widzów. Renifery, niedźwiedzie polarne, Mikołaj i inne świąteczne osobistości. Ale nie zabraknie także horroru, tym razem na tapet wzięto bractwa. Co ciekawsze, ofiary maniaków nie będą bierna, pokażą moc i postawią się oprawcom.

https://youtu.be/P5R2MyGI2B8

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, reżyseria J.J. Abrams

O tym obrazie chyba nie trzeba nikomu przypominać. Większość osób siedzących w popkulturze wie, że w grudniu wyjdzie kolejna część Gwiezdnych wojen, kolejna historia dobiegnie końca. Od kilku tygodni wszędzie pojawią się informacje o tej premierze. Wybieracie się na nią?

Jumanji: Następny poziom, reżyseria Jake Kasdan

Tak, to jest idealny film na grudzień! Wcześniejsza część okazała się naprawdę dobra. Zabawna, pełna zwariowanych przygód, dobrze zagrana… A teraz bohaterów czeka nowy rozdział w grze. Co tym razem im grozi? Sprawdzimy niebawem.

https://youtu.be/gcqKOXwu8Ko


Osierocony Brooklyn, reżyseria Edward Norton

Tym razem coś bardziej ambitnego. Edward Norton pojawi się w filmie jako główny bohater, ale to nie koniec. Aktor jest również reżyserem tej produkcji. Jak wypadł przed i za kamerą? O tym przekonamy się już za kilka tygodni.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu